پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی دوستان
من توی یک فرم اطلاعات افراد رو با یکسری فایل pdf و word دریافت کردم.حالا میخوام تو یک صفحه دیگه لیست فایل های دریافتی رو برای مدیر نشان بوده و مدیر با کلیک عنوانش بتونه تمامی مشخصات کسی که مطلب رو فرستاده ببینه و فایل رو دانلود کنه. چجوری این کار انجام میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید
دوستان کسی میتونه کمک کنه به من :
من میخوام بدونم توی دراپ داون وابسته به هم چطور میشه به فیلدهای فرزند یک عدد برای محاسبات ریاضی داد؟
در یکی از آموزش ها برای آیتم ها عدد داده بود اما در دراپ های وابسته برای فرزندها چطور میشه عدد نسبت داد؟؟
معمولا برای اینکه به یک آیتم عدد بدیم اینجوری توی قسمت ایتم وارد میکنیم
گزینه اول[p+9]
ولی در دراپ های وابسته که ایتم های فیلد دوم و سوم درشون درج نشده چکار باید کرد؟
حتی اگر عدد هم داخل آیتم ها وارد شود فقط برای فیلد اول کار میکند !!
کسی هست که بتونه راهنمایی کنه ؟
ممنون
سلام
با اینکه از انجمن خداحافظی کرده بودم بخاطر مشکلاتم
اما تا وقتی که بتونم فقط در چند تاپیک که مشترک شدم و ایمیل هاش برام میاد همچنان پیگیری میکنم .و اگه موضوعی رو بلد باشم به سایرین انتقال میدم
گفتم که سوال پیش نیاد.

نقل قول: سلام به همگی دوستان
من توی یک فرم اطلاعات افراد رو با یکسری فایل pdf و word دریافت کردم.حالا میخوام تو یک صفحه دیگه لیست فایل های دریافتی رو برای مدیر نشان بوده و مدیر با کلیک عنوانش بتونه تمامی مشخصات کسی که مطلب رو فرستاده ببینه و فایل رو دانلود کنه. چجوری این کار انجام میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

برای این مورد مثل تصویر زیر عمل کنید

[تصویر:  1451246312_499_6b50fac3f2.png]
نقل قول: معمولا برای اینکه به یک آیتم عدد بدیم اینجوری توی قسمت ایتم وارد میکنیم
گزینه اول[p+9]
ولی در دراپ های وابسته که ایتم های فیلد دوم و سوم درشون درج نشده چکار باید کرد؟
حتی اگر عدد هم داخل آیتم ها وارد شود فقط برای فیلد اول کار میکند !!
کسی هست که بتونه راهنمایی کنه ؟
ممنون

این آموزش رو وقتی منتشر کردم که این امکانات رو خود اراس فرم نداشت
در ورژن های معمول اراس فرم الان این امکان وجود داره که میتونید هم زمان از دو امکان که در تصویر هم بهش اشاره شده استفاده کنید.

[تصویر:  1451246690_499_32fe308542.png]
ممنون از پاسختون
فقط راه دیگه ای برای نسبت دادن یک عدد به ایتم در لیست کشویی برای محاسبات وجود ندارد؟
به جز این راه که عدد رو به این صورت در آیتم ذخیره میکنیم
[p+118]
این رو برای نسبت دادن قیمت به آیتم ها میخاستم
افزونه ای سراغ ندارید که رابط کاربری بهتری داشته باشد برای این کار و ترجیحا فارسی؟
سلام وقتتون بخیر
دوستان سری قبل بنده رو در مورد قرار دادن چند فیلد در یک سطر راهنمایی کردین و از کادر بندی استفاده کردم در مرورگر موزیلا مشکلی نیست ولی در کروم فیلدها به حالت پله کان قرار میگیرن Eyes
برای حل این مشکل چه راه حلی پیشنهاد میدین؟
سلام و خسته نباشید
بنده در حال ساخت فرمی با این افزونه می باشم و مشکلی که دارم این است که هنگامی که برای ادیت متن ایمیل و امثال آن که در یک پنجره جداگانه از نوع wisiwig نمایش داده می شود اقدام می کنم دو کلید از سه کلید بالای فرم یعنی کلید ذخیره و کلید اجرا کار نمی کند بنابراین امکان تغییر متن ایمیل را ندارم و فقط دکمه بستن کار می کند کسی می داند چرا؟ درصورتی که به صورت دستی و در آدرس خاصی می توان این مورد خاص(متن ایمیل ارسالی به کاربر) را ادیت کرد لطفا آن مسیر را بگویید چون شدیدا در مضیغه هستم از لحاظ وقت. تا وقتی که با کمک دوستان بتوان مشکل را حل کرد
نسخه جوملای بنده 3.4.7 بوده و ار اس فرممم 2.5.3 ورژن حرفه ای فارسی می باشد و در حال حاضر روی لوکال با ومپ سرور در حال طراحی سایت مورد نظر می باشم.
با تشکر
سلام
توی فرم ما یه قسمتی هست که کاریر می تونه فایل آپلود کنه
من می خوام این فایلی که کاربر آپلود می کنه هم به ایمیلی که برای مدیر ارسال می شه ضمیمه بشه
تو تنظیمات خود آر ای فرم گشتم چیزی ندیدم
اما بعید می دونم شرکت به این بزرگی این قابلیت رو نذاشته باشه رو محصولش
ممنون می شم اگر کسی می دونه راهنمایی کنه
حل شدRose
لینک مرجع