پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(۲۶-۹-۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ صبح)atlasarak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مشکل توی قسمت تهیه پشتیبان و بازیابی فرم های آر اس فرم !
مشکل اینه که مراحل اجرایی تهیه پشتیبان بعد از انتخاب فرم ها انجام میشه ولی موقع تحویل فایل خروجی که قاعدتاً از نوع zip یا tgz باید باشه کدهای درهم و برهم نامربوطی رو توی مرورگر نمایش میده ؟؟؟؟ مثل نمونه زیر :

��}YsG�f����1�+i�q.�P �J��%����d�BU(����$����ì��lvLC4E����Hc������yDdDfU%2 PZAmMTFx\�u�[�����[�گ�������ܜ�+�+L���g�_��i�0�0;7;�0�0�y�B�̬g�N�#����{7�v��l�9^����F�Y�6v�

میخواستم بدونم مشکل نسخه آراس فرم هستش یا ایراد از جای دیگس: .ممنون میشم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.EyesEyesEyes

احتمالا مشکل آر اس فرم هست ولی فایلی که برای خروجی تهیه میکنید رو باز کنید و ببینید متنهای داخلش هم مشکل دارند یا خیر
یک فایل با فرمت xml هست
سلام
مشکل اینه که اصلا فایل خروجی ندارم بلافاصله بعد از عملیات پشتیبان گیری بجای فایل خروجی صفه مرورگر با این کدها میاد!!
کامپوننتی که استفاده میکنید وارزه
از یه کامپوننت لایسنس دار استفاده کنید

از آقای عمرانی یا گنجی میتونید اونو تهیه کنید.
درود ؛ آقای سلیمانی
سوال اینجاست که با نسخه قبلی چند تا فرم طراحی شده حالا اگر نسخه ای که راهنمایی کردید رو تهیه کنم بایستی رو قبلی نصب کنم تا فرم هام از دست نرن .این وضعیت مشکلی دوباره ایجاد نمی کنه ؟ چون از فرمها نمیشه بکاپ گرفت تا بشه نسخه قبلی رو حذف کرد و نسخه جدید جایگزین کرد!!
نه فرم هات از بین نمیره

باز هم برای اطمینان با اکیبا بکاپ یا از کل سایت و یا حداقل از دیتا بیس بکاپ بگیر تا اگر موردی بود بشه برگردوند
سلام دوستان
وقتتون بخیر
راستش این تاپیک خیلی طولانی شده ولی چاره ای نیست گویا باید سوالم رو همینجا مطرح کنم
من rsform r45 رو نصب کردم ولی میخاستم اطلاعات فرم قبل از ذخیره نمایش داده بشه و کاربر امکان ویرایش داشته باشه که فهمیدم در نسخه r48 این مشکل برطرف شده اما متاسفانه نمیتونم این نسخه رو روی هیچ جوملایی نصب کنم
میتونید منو راهنمایی کنید از چه نسخه ای باید استفاده کنم؟
روی 2.5 و 3.4 کار نکرد!
جوملای خودمو آپدیت کردم ولی بازم هنگام نصب میگه فایل نصب پیدا نشد!
حتا چندین نسخه امتحان کردم هیچ کدوم نصب نشد!
خواهش میکنم اگر میتونید منو راهنمایی کنید Eyes
من جایی ندیدم که در این ورژن این قابلیت اضافه شده باشه

اما با این آموزش در همه ورزن ها میتونید این کار رو انجام بدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی.. لینکی که گذاشتین بسیار کمکم کرد
حالا یه سوال دیگه داشتم
من میخام فرمی بسازم که حالت نامه وار باشه و فقط جای چند تا فیلد اطلاعات بگیره و ثبت بشه
اما rsform هر فیلدی که اضافه میشه رو در سطری جدید اضافه میکنه
مثل: اینجانب ............ فرزند ..................به شماره شناسنامه ........
به اینصورت فیلدها وارد بشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
از کادر بندی میتونید این کار و انجام بدید.

توضیحات کامل رو در پاسخ به این سوال قبلا در همین تاپیک دادم که چطور چندتا فیلد را پشت سر هم آورد.

اما اگر میخوای ترتیب دقیق چیزی بشه که میخوای باید از css استفاده کنید و کلاسش رو در کادر بندی به کار بگیرید.
(۲۶-۹-۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ صبح)atlasarak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مشکل توی قسمت تهیه پشتیبان و بازیابی فرم های آر اس فرم !
مشکل اینه که مراحل اجرایی تهیه پشتیبان بعد از انتخاب فرم ها انجام میشه ولی موقع تحویل فایل خروجی که قاعدتاً از نوع zip یا tgz باید باشه کدهای درهم و برهم نامربوطی رو توی مرورگر نمایش میده ؟؟؟؟ مثل نمونه زیر :

��}YsG�f����1�+i�q.�P �J��%����d�BU(����$����ì��lvLC4E����Hc������yDdDfU%2 PZAmMTFx\�u�[�����[�گ�������ܜ�+�+L���g�_��i�0�0;7;�0�0�y�B�̬g�N�#����{7�v��l�9^����F�Y�6v�

میخواستم بدونم مشکل نسخه آراس فرم هستش یا ایراد از جای دیگس: .ممنون میشم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.EyesEyesEyes

اگه این ارور را نشان داد نگران نباشید بک آپ در شاخه tmp ذخیره میشه اونو بردارید.
و برای اصلاح ورژن جدید تر را تهیه و نصب نمائید
لینک مرجع