پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز.

من به ماژول نمايش خروجي فرم ساز rsforms احتیاج دارم. لینک دانلود و یا اسم کامل ماژول رو لطف کنید، ممنون میشم از شما
سلام
در نسخه جدید شما میتونید این کار رو بدون نیاز به ماژولی انجام بدید
تنها کافست منویی اختصاص بدید و خروجی رو بر اساس فرمها تنظیم کنید
حتی قابلیت جستجو در ارسال شده ها نیز وجود دارد
اینم لینک آخرین نسخه اورجینال و شمسی Rs Form :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته به صورت تجاری عرضه میشود
ممنون از پاسخ شما.

من منو رو ساختم ولی در سایت با پیغام خطای زیر مواجه میشم:

"شما دسترسی لازم برای بازدید از این منبع را ندارید"

پیشنهادی برای رفع این مشکل ندارید؟
یه تیکی داره که باید روی بله تنظیم شده باشه
انجام دادید ؟
من دایرکتوری rsform رو فعال کردم ولی وقتی کاربر می خواد ویرایش کنه با این پیغام خطا مواجه میشه:

RSFP_SUBM_DIR_SAVE_ERROR

کسی می تونه راهنمایی کنه؟ پیشاپیش ممنون
سلام
افزونه اورجینال هست ؟
نه متاسفانه. افزونه رو اگر خریداری کنم امکانش هست برای چندین سایت استفاده کنم یا تک کاربره هست؟
افزونه بدون محدودیت و کد باز هست و میتونید رو بینهایت سایت نصب کنید
با سلام و خسته نباشید.
2 تا سوال مهم داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون می شم ....
1-شنیدم توی نسخه جدید rsform pro امکان این وجود داره که اگر فیلد اپلود عکس داشته باشیم وقتی کاربر عکس رو توی قسمت بارگذاری قرار داد همون لحظه پیش نمایش رو نمایش بده بصورت کوچک (قبل بارگذاری) --من چیزی پیدا نکردم ولی بعضی از شرکت ها اینکار روش پیاده سازی کردند...
2-توی قسمت مدیریت ---قسمت مدیریت ارسالها عکس ها بصورت لینک می یاد روش باید کلیک کنیم و ذخیره..ولی قبلان من یک کدی توی rsform گذاشته بودم (توی php)که می یومد لینک رو تبدیل به عکس کوچیک می کرد یعنی توی قسمت مدیریت ارسالها دیگه عکس بصورت لینک نمی یومد عکس به اندازه که سایز داده بودم بهش می یومد....اینظوری اگر ما 100 رکورد داشته باشیم عکس ها رو نمایش می ده و خیلی راحت می تونیم روش کار کنیم ...اون الان یادم نیست اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم (البته یادم اومد همین جا می زارم)
سلام دوستان.

من باید برای کسایی که فرم پر کردند کارت چاپ کنم. و پس زمینه کارت هم باید عکس همون کارت باشه.

از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
لینک مرجع