پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
ثبت فرم و ارسال مشخصات به ایمیل مدیر سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرفتن خروجی اکسس از ار اس فرم(فارسی)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان می خواهم کادر برای فرمم درست کنم !

می شود راهنمائی کنید
ممنون می شوم
سلام برای دورش می خواید؟
می تونید در خود rsform در قسمت تنظیمات همون فرم، در بخشی که برای قرار دادن کدهای css هست این کد رو وارد کنید:
کد:
#userForm {
    border: 1px solid #c1c1c1;
    padding: 10px;
    border-radius: 10px 10px 10px 10px;
}

و اگر خواستید width کادر رو هم وارد کنید، البته از template پیشفرض rsform هم استفاده کنید برای این فرم ظاهر بهتری می تونید بهش بدید
بله برای دورش می خواهم !
اما هیچ اتفاقی نیفتاد !
الان بالای بالای سایت را نگاه کنید !

کد را آن بالا نشان می دهد ! BlushEyes
کد رو در جای اشتباهی وارد کردید، اگه فقط یک فرم دارید این کد رو در template.css بزارید، ولی اگه فرم دیگه ای هم بسازید براش اعمال می شه.
من بیش از 15 فرم دارم !
نقل قول: کد رو در template.css بزارید،
قالب من template.css ندارد ! چه کنم ؟
فرقی نمی کنه باید در یکی از فایل های داخل فولدر css قالب باشه که همیشه لود می شه، مثلا شما در base.css قالبتون می تونید کد رو قرار بدید،

ولی چون تعداد فرمتون زیاد هست بهتر برای هر کدوم جداگانه در خود rsform کد رو وارد کنید و اگه خواستید تغییراتی در رنگ و اندازه کد ایجاد کنید،
اگه فرم رو باز کنید در rsform، یک تب properties وجود داره که یک سری منو در اون هست، و در قسمت CSS and Javascript شما باید کد رو وارد کنید، فقط دفعه قبل مشکل از این جا بود که کد رو داخل style قرار نداده بودید همون طور که در بالای همون صفحه توضیح داده، یعنی کد رو باید به این صورت وارد کنید:
کد:
<style>
#userForm {
    border: 1px solid #c1c1c1;
    padding: 10px;
    border-radius: 10px 10px 10px 10px;
}
</style>
ممنون
ولی من منظورم بیشتر این بود که دور هر فیلد یک کادر بیاندازم !
سلام فکر کنم منظور شما این باشه که قبلا در آموزش های اراس فرم منتشر شده
لینک مرجع