پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان لطفا کمک کنید من واقعا موندم. الان بررسی کردم فقط واسه این موندم که بعد از پردازش فرم و مرحله آخر چطوری محتوای فیلد رو تو متغیر بریزم و یا به صورت مستقیم استفاده کنمش
سلام آقای سلیمانی خسته نباشید من جوملا 3 و نسخه1.49 آر اس فرم رو دارم منتها میخوام با افزونه پرداخت بانک ملت بهش وصل بشه و پرداخت انجام بشه افزونه رو دانلود کردم فیلم آموزشیش رو هم دیدم اما برای من کارنمیکنه و بعداز زدن دکمه پرداخت فرم رو ارسال میکنه و میرسه به صفحه اول سایت میخواستم اگه میتونینی یه نگاه بندازین ببینید برای جوملا 3 مشکل داره یا نه چون برای 2.5 منتشر شده بوده
فایل رو فرستادم
[attachment=7881]
نقل قول: سلام
بنده این کامپوننت رو از شما خریداری کردم و دارم استفاده میکنم. ولی یه سوال داشتم. البته خیلی سرچ کردم ولی جواب متناسبی پیدا نکردم. من یه فرم دارم که داخل اون یه تکست قرار داره که قراره توسط کابر یه کد منحصر به فرد وارد بشه و وقتی کاربر کد رو وارد کرد و ارسال کرد از داخل دیتابیس و جدول خاصی یه پیام منحصر به فرد همون کد بهش نمایش داده بشه. من در قسمت فراخوانی اسکریپت بعد از پردازش فرم کد زیر رو قرار دادم ولی جواب نمیده.
//<code>
$my = & JFactory::getUser();
$db = JFactory::getDBO();
$db->setQuery("SELECT `matn` FROM `testm` WHERE `laser`='{codeLaser:value}'");
$thankYouMessage = $db->loadResult();
//</code>

ولی اگه به جای همین فیلد کد لیزر یه کد ثابت بذارم که تو دیتابیس باشه متن اون کد رو از داخل جدول نمایش میده
//<code>
$my = & JFactory::getUser();
$db = JFactory::getDBO();
$db->setQuery("SELECT `matn` FROM `testm` WHERE `laser`='69237161'");
$thankYouMessage = $db->loadResult();
//</code>
خیلی ازتون ممنونم
از قسمت تخصیص منو> اراس فرم> کاربر - را انتخاب کنید هر کاربر پیغام های و موارد خودش رو میبینه مثل پروفایل سی بی
نقل قول: سلام آقای سلیمانی خسته نباشید من جوملا 3 و نسخه1.49 آر اس فرم رو دارم منتها میخوام با افزونه پرداخت بانک ملت بهش وصل بشه و پرداخت انجام بشه افزونه رو دانلود کردم فیلم آموزشیش رو هم دیدم اما برای من کارنمیکنه و بعداز زدن دکمه پرداخت فرم رو ارسال میکنه و میرسه به صفحه اول سایت میخواستم اگه میتونینی یه نگاه بندازین ببینید برای جوملا 3 مشکل داره یا نه چون برای 2.5 منتشر شده بوده
فایل رو فرستادم

از پیگره بندی باید اطلاعات بانک پذیرنده رو وارد کنید
اگر پیکره بندی خالیه یا فعال نمیشه پلاگین با نسخه جوملاتون مشکل داره
خیلی خیلی ممنون از پاسختون آقای سلیمانی.
آقای سلیمانی مربوط به کاربران سایت نمیشه.
ببینین من یه محصولی دارم که روی هرکدوم ازین محصولات یک کد منحصر به فرد داره. قراره مشتری بیاد کد محصولی که خرید کرده رو وارد کنه و مشخصات مخصوص همون محصول رو ببینه. من یه جدول تو دیتابیسم ایجاد کردم و از طریق فایل اکسل پرش کردم. حدود 7000 تا رکورد هست. این جدول فقط دوتا ستون داره که یکی کد منحصر به فرد هست و یکی هم متن توضیحات همون کد محصول منحصر به فرد هست. کاربر فقط کدو وارد میکنه.
با این وضعیت پیشنهادتون چیه؟
بازم ممنونم از شما
از سیستم های فروشگاهی مثل جومشاپینگ استفاده کنید خیلی خیلی راحت تره
و برای اراس فرم بهش برنخوردم و نمیدونم باید چکار کرد
خیلی از شما ممنونم
تشکر از جوابتون
جوم شاپینگ این قابلیت رو داره؟
آقای سلیمانی من فقط الان مشکلم اینه که مقدار یه فیلد که کاربر وارد کرده رو چجوری ازش تو اسکریپت پی اچ پی استفاده کنم. با کدی که نوشتم کد ثابت بذارم جواب میده و کد درسته. میخام مقدار فیلد رو داخل مثلا یه متغیر بریزم که بتونم هرجایی استفاده کنم
راستش اصلا متوجه نمیشم منظورتون چیه
اگه بگید میخواید چکار کنید بهتر میشه راهنمایی کرد
اگه بیانش در نوشتار براتون مشکله من شمارم و براتون ارسال میکنم بعد از ظهر شش به بعد باهام تماس بگیرید مشکلتون و برسی کنیم.
نقل قول: 714

من از نسخه دمو تجاری پلاگسن پرداخت هم استفاده کردم اما مشکل داره و همش میره به صفحه اول،پلاگین قبلی اطلاعات بانک رو ذخیره و ثبت نمیکرد اما این پلاگین اطلاعات رو هم ذخیره می کنه اما بازم میره به صفحه اول

اقای سلیمانی شما که برای جوم شاپینگ پلاگین پرداخت دادید میشه برای آر اس درگاه بانک ملتش رو تصحیح کنید(همون فایلی که تو چند تا پست قبل گذاشته بودم) آخه خیلی ها احتیاج دارن بانک ملت رو و بعضی سایتا به قیمت بالا میفروشن که میشه باهاش 3 تا نسخه اصلی آر اس رو از انجمن خرید
با تشکر
لینک مرجع