پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوب بگید مشکلتون چطور حل شد تا کسایی که احتمالا مشکل شما رو دارند مشکلشون حل بشه

مازول برای نمای فرم در موقعیت های مازول هست
پلاگین ها هم هر کدوم یه امکان به فرم اضافه میکنند
مثلا اعمال عملیات ریاضی، شرطی سازی فیلد و از این دست امکانات بهتره روی لوکال تست کنیدشون.
سلام خسته نباشید
سوالای قبلیم رو کسی نبود بلد باشه؟BlushBlush
یه سوال دیگه دارم
من دنبال اینم که بشه مثه تصویر زیر به یه فرم فیلد جدید اضافه کرد
با rsform نتوستم اما دیدم که با بریزینگ میشه انگار
کسی هست که بدونه این کار چجوری میشه انجام بشه؟؟
بعد آیا پلاگین پی لاین برای نسخه 1.5 rsfrorm هست؟ میشه همون پلاگین پی پال خودشو ویرایش کرد که درست بشه؟
خواهشا اگه کسی میدونه پاسخ بده خیلی فوریه....
من از ورژن RSForm! Pro 1.50.6 استفاده میکنم

من از ورژن RSForm! Pro 1.50.6 استفاده میکنم
ورژن اراس فرمتون مهم نیست ورژن جوملا تون چنده....؟؟؟
چون پلاگین های بانکی از طرف بانک پذیرنده به روز نمیشن کافیه با نسخه جوملاتون همخوانی داشته باشند
به راحتی میتونید افزونه ها رو با چند تغییر کوچک ارتقاع داد.

منظورتون چیه که فیلد اضافه کرد ؟؟؟ فرم ساز وظیفش ایجاد فیلده

مشکللاتتون و خیلی مبهم مطرح میکنید وقتی سوالی میپرسید در نظر داشته باشید که دیگران پیش فرض های ذهنی شما رو از مشکلات پیش امده ندارند پس هر چی لازمه توضیح بدید
(۱۹-۱۲-۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ عصر)khore_64 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

من با استفاده از این آموزش

19- نمونه ساده فیلد مخفی شونده

در انجمن آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm

فرمم رو درست کردم و تشکر میکنم ازتون
فقط یک مشکلی دارم

من وقتی اون فیلدهای مخفی رو اجباری مکنم حتی وقتی مخفی هستند هم اررور میدهد و فرم ارسال نمیشود

مثلا در همین مثال اگر نویسنده هستید بلی باشد چه نوع نویسندگی نمایش داده میشود که من میخوام

اگر بلی رو انتخاب کردن فیلدهای نمایش داده شده پر کردنشون اجباری یاشه در فرم من تکست فیلد هست فیلدهای مخفی

من فکر کنم شما اشتباه متوجه شدین
من مشکلم اینه که فیلد های مخفی رو نمیتونم اجباری کنم
ورژن جوملا 2.5 استفاده میکنم
(۲۰-۱۲-۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: با سلام
من این کامپونت را از سایت خریداری کردم, الان باید فایل های font.zip و Arabic.zip را چیکار کنم؟ در مورد مراحل نصب این چند فایل دریافت شد یک توضیح کوتاه بفرمایید , ممنون میشم.

آیا امکانش هست که جناب سلیمانی کار نصب رو برای بنده انجام دهید؟؟
با تشکر
من بعد از این کامپونت مشکل دار قبلی رو پاک کردم و حالا که می خوام نسخه ای که خریداری کردم رو نصب کنم، پیغام میده که در DB یکسری مشکل وجود دارد. از طریق phpmyadmin تمام تیبل های مربوط به کامپونت را حذف کردم و پوشه ها را نیز همچنین ولی مشکل همچنان باقی است.
لطفا راهنمایی بفرمایید

فونت ها برای خروجی pdf هست
کامپوننت رو چطوری پاک کردید؟؟؟ مطمئن هستید کامپوننت پاک شده؟؟؟
پوشه های کامپوننت رو هم بعد از حذف، پاک کنید.[/code]
یک تصویر از مشکلتون قرار بدید.

من اعتقادم اینه که کاربربای ایرانی باید ماهیگیری یاد بگیرند ولی اگر خسته شدید مشکی ندارم براتون انجام بدم
اگر خواستید به پرسیدن سوال ادامه بدید اگر هم خواستید مشخصات کاربری تون و برام پیام خصوصی بفرستید.
با سلام
مشکل مربوط به این بود که چون من یکبار اون کامپونت رو نصب کرده بودم, هنوز یکسری از تیبل ها باقی مونده بود که من پاک نکرده بودم. تک تک جداول رو بررسی کردم و هرچی مربوط به rsform بود پیدا کردم و حذف کردم و البته فرم های انگلیسی زبان هم راهنمایی های خوبی داشتند.

الان بنده یک مشکل دارم. من فونت مربوط به پلاگین PDF رو نصب کردم. ابتدا که نصب نکرده بودم فونت ها به شکل علامت سوال بود و الان که نصب کردم حروف به صورت برعکس و جدا از هم نمایش دادن میشن. این مشکل را باید چطوری برطرف کنم.
و اینکه تقویم شمسی هم برای این کامپونت وجود دارد؟
با تشکر
سلام آقای سلیمانی
مرسی که جواب دادید
آخه 3 بار دیگه هم سوال پرسیده بودم.
ورژن جوملا: Joomla! 2.5.20
اگه تصویری که دادم رو توجه کنید یک فرم هست که با بریزینگ طراحی شده و داخلش یک دکمه قرار داره که هر بار که زده میشه یک سطر اضافه می کنه داخلش 3 تا عنصر (مثلا نام و نام خانوادگی و کد ملی ) قرار داره
مثلا شما یه فرم ثبت تیم دارید به هر تعدادی که بخوایید اون دکمه رو میزنید و عضو ها رو یکی یکی اضافه می کنید
خود این عکس مربوط به یه فروم هست درباره بریزینگ فرم که طراح این دکمه گفته بود با جاوا اسکریپ طراحیش کرده
من یه سیستم دارم طراحی می کنم برای ثبت نام
که قسمت های مختلفش رو دارم طراحی می کنم این سوالام همش درباره اونه
سلام من قبلا این سوال رو پرسیده بودم اما جواب ندادید مشکلم حل شده بود از فایل helperتوی پوشه ادمینستوری بود اصلا فایلش حذف شده بود و وجود نداشت جای گذاریش کردم درست شد اما الان باز همونطور شده میشه راهنمایی کنید
سوال قبلیم :
خسته نباشید من مدتهاست که اراس فرم رو نصب کردم و چندتا فرم دارم امروز داشتم با جوملا کار میکردم که متوجه شدم هرچی میخوام وارد ار اس فرم بشم این پیغام میاد

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/toolbar.php in /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/views/rsform/view.html.php on line 44

Warning: require_once(/home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/toolbar.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/views/rsform/view.html.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/helpers/toolbar.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/armaanro/public_html/administrator/components/com_rsform/views/rsform/view.html.php on line 44

در صورتی که حدود یکساعت پیشش رفته بودم توش و باز میشد اما الان باز نمیشه ولی توی صفحه اصلی سایت فرم هایی که ساختم رو نشون میده
دلیلش چیه ؟
سلام
بنده این کامپوننت رو از شما خریداری کردم و دارم استفاده میکنم. ولی یه سوال داشتم. البته خیلی سرچ کردم ولی جواب متناسبی پیدا نکردم. من یه فرم دارم که داخل اون یه تکست قرار داره که قراره توسط کابر یه کد منحصر به فرد وارد بشه و وقتی کاربر کد رو وارد کرد و ارسال کرد از داخل دیتابیس و جدول خاصی یه پیام منحصر به فرد همون کد بهش نمایش داده بشه. من در قسمت فراخوانی اسکریپت بعد از پردازش فرم کد زیر رو قرار دادم ولی جواب نمیده.
//<code>
$my = & JFactory::getUser();
$db = JFactory::getDBO();
$db->setQuery("SELECT `matn` FROM `testm` WHERE `laser`='{codeLaser:value}'");
$thankYouMessage = $db->loadResult();
//</code>

ولی اگه به جای همین فیلد کد لیزر یه کد ثابت بذارم که تو دیتابیس باشه متن اون کد رو از داخل جدول نمایش میده
//<code>
$my = & JFactory::getUser();
$db = JFactory::getDBO();
$db->setQuery("SELECT `matn` FROM `testm` WHERE `laser`='69237161'");
$thankYouMessage = $db->loadResult();
//</code>
خیلی ازتون ممنونم
(۲۰-۱۲-۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ عصر)khore_64 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۹-۱۲-۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ عصر)khore_64 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

من با استفاده از این آموزش

19- نمونه ساده فیلد مخفی شونده

در انجمن آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm

فرمم رو درست کردم و تشکر میکنم ازتون
فقط یک مشکلی دارم

من وقتی اون فیلدهای مخفی رو اجباری مکنم حتی وقتی مخفی هستند هم اررور میدهد و فرم ارسال نمیشود

مثلا در همین مثال اگر نویسنده هستید بلی باشد چه نوع نویسندگی نمایش داده میشود که من میخوام

اگر بلی رو انتخاب کردن فیلدهای نمایش داده شده پر کردنشون اجباری یاشه در فرم من تکست فیلد هست فیلدهای مخفی

من فکر کنم شما اشتباه متوجه شدین
من مشکلم اینه که فیلد های مخفی رو نمیتونم اجباری کنم
ورژن جوملا 2.5 استفاده میکنم

دوستان کسی نمیتونه من رو راهنمایی کنه ؟؟
من نیاز فوری دارم به این جواب
لینک مرجع