پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من یه فرم ساده با rsform ساختم. یه قسمت برای آپلود گذاشتم ولی هر چی فایلی رو آپلود میکنم خطا میده. خطای پیشفرض خود افزونه رو میده که میشه تنظیم کرد. نمی دونم مشکل از حجم است یا فرمت. در تنظیمات diagnose server upload setting این گونه نوشته : File Uploads Enabled: بلی Temporary Directory Set: خیر Maximum Number of Uploads: 20 Maximum File Upload Size: 32M Maximum POST Size: 8M Memory Limit: 128M در تنظیمات فایل قابل پذیرش که فکر کنم برای فرمت است فرمت هم وارد کردم. ( چون نمی دونستم چجوری باید فرمت را وارد کنم به تمام گونه ها وارد کردم. مانند زیر ) (.zip) zip .zip (zip) هر سه نوع را در این بخش وارد کردم که شاید یکدوم درست باشه ولی بازم ارور داد. دسترسی پوشه ای که در اونجا آپلود خواهد شد هم 755 و 777 کردم ولی نشد. ممنون میشم که بگید کجای کار من مشکل داره. یا کجای رو انجام ندادم.
ارور مربوطه
Please complete all required fields!
در صورتی که این افزونه در سایت دیگر به خوبی کار می کند(هاست رو از یک شرکت خریداری کرده ام) گفتم شاید مشکل از هاست باشه ولی پشتیبانی گفت مشکلی از جانب ما نیست!
ولی ممکنه همه گزینه های اجباری پر نشدن و یا برای آپلود مشخص کردید خصوصیات خاصی را که فایل ارسالی شامل اون مشخصات نمیشه.
(۲۶-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
اگر بخواهیم 2 یا 3 کادر متنی روبروی هم ایجاد کنیم باید چه کار کرد؟
مثلا می خواهیم 1 کادر برای کد کشور - 1 کادر برای کد شهر - 1 کادر هم برای تلفن داشته باشیم (روبروی هم در یک جدول تک ستونه).

شاد باشید و شادی بخش دیگران

برای حل این مشکل باید بعد از تکمیل ساخت فرم به قسمت خواص فرم (Properties) رفته و تیک قسمت Auto Generate Layout را برداشته و قسمت مربوطه را مانند مثال زیر تغییر می دهیم:
کد:
    <li class="rsform-block rsform-block-phone">
        <div class="formCaption">{Phone:caption}</div>
        <div class="formBody">{Phone:body}<span class="formClr">{Phone:validation}</span></div>
        <div class="formDescription">{Phone:description}</div>
    </li>

کد:
    <li class="rsform-block rsform-block-phone">
        <div class="formCaption">{Phone:caption}</div>
        <div class="formBody">{Phone:body}<span class="formClr">{Phone:validation}</span></div>
        <div class="formDescription">{Phone:description}</div>

<div class="formCaption" style="width:85px;">&nbsp;country code:</div>
        <div class="formBody"><input type="text" value="" size="6" maxlength="6" name="form[txtcodecity]" id="txtcodecity"  class="rsform-input-box"/><span class="formClr"><span id="component30" class="formNoError">Invalid Input</span></span></div>

<div class="formCaption" style="width:68px;">&nbsp;area code:</div>
        <div class="formBody"><input type="text" value="" size="6" maxlength="6" name="form[txtcodecity]" id="txtcodecity"  class="rsform-input-box"/><span class="formClr"><span id="component30" class="formNoError">Invalid Input</span></span></div
    </li>
سلام
من تازه عضو شدم وتازه هم دارم با جوملا كارمي كنم اينrsformرا هم دارم لي هر كاري مي كنم نمي تونم نصبش كنم ودايم پيغام unable to write ميده خواهش ميكنم راهنمايي ام كنيد
سطح دسترسی پوشه های مورد نیاز باید قابل نوشتن باشد و میتونید از مدیریت جوملا و منو راهنما چک کنید ببینید قابل نوشتن هستند یا خیر !
(۲۳-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ عصر)gamentech نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
منم تو ار اس فرم یک مشکلی دارم
اینکه وقتی می خوام اسم یک فیلد رو فارسی بزارم این ارور رو می ده
Please specify an unique name, using only alphanumeric characters for this component.

اما وقتی انگلیسی می نویسم مشکل حل می شه.
چکار کنم که این مشکل حل بشه؟
عسش هم براتون گذاشتم.
[تصویر:  15897543900480413600.jpg]
[تصویر:  63291244198095196877.jpg]

سلام دوست عزیز
این اسم رو تا جایی که من یادمه باید انگلیسی بدید چون برای گزارش گیری و بانک اطلاعاتی اینطوری تعریف شده فکر کنم ، اما برای نمایش توی سایت یه قیمت دیگه داره نوشته عنوان ، اون رو میتونید فارسی بنویسید
نام فیلد حتما باید به لاتین باشه و چون این نام در هنگام نمایش فرم نمایش داده نمیشه مشکلی هم نداره.
اخه من وقتی فرم رو پر می کنم و گزینه ی ارسال رو می زنم فرم به ایمل من نمی ره .
فقط یک ایمیل می یاد که نوشته یک فرم جدید ارسال شده است.
و وقتی هم که می خوام از یک فرم خروجی بگیرم تمامی حروف فارسی رو به صورت علامت ؟؟؟؟؟؟ نشون می ده؟
چکار کنم که این مشکل ها حل بشه؟
لینک مرجع