پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من نمیدونم از کدام ورژن استفاده میکنید ولی در نسخه های جدید ار اس فرم یک گزینه به نام تاریخ تولد وجود داره که میتونید از اون استفاده کنید.
در تصویر شما این گزینه موجود نیست !
احتمالا آر اس فرم شما کمی قدیمیه.با استفاده از گزینه تاریخ تولد میتونید انتخاب کنید شخص از چه تاریخ هایی بتونه استفاده کنه همانطور که خودتون گفتید.
جناب گنجی من اگر نسخه که شما گذاشتین رو تهیه کنم این امکانات رو داره که می گید؟
منظور من تهیه این نسخه نبود خدای ناکرده ولی بله داره حالا میل شماست تهیه کنید یا نسخه وارز یا دیگری استفاده کنید.
برای نام ها هم که نوشته یک نام یکتا انتخاب کنید باید نام لاتین که برای دیگر فیلدها استفاده نکرده اید وارد کنید.
اختیار دارید جناب گنجی حقیقت اینه من گفتم یک نسخه رایگان پیدا کنم و باهاش کار کنم تا دستم راه بی افته واسه سایت اصلی
ولی متاسفا این نسخه که من گرفتم با اینکه داخل پنلشم زده 2014 ولی مثل تاریخ تولد و بعضی چیزا رو نداره
به همین منظور تا حدی کلافه شدم ازشPardon ممنون از راهنمایی شما
خواهش میکنم.
نسخه های وارز که در سایت های روسی منتشر میشوند معمولا مشکل امنیتی هم دارند.
وقت بخیر
می خواستم بدونم چطور باید منو که واسه تاریخ تولد ساختم رو کوچیکتر کنم در شکل زیر اگر ببینید من یک آیتم برای تاریخ تولد ساختم
اما اندازش بزرگه چطور باید کوچیکترش کنم؟؟؟؟
(نسخه پولی انجمن)
درود
این عرض فیلدهاست باید دمو بزارید تا css قسمت موردنظر رو بگیم از کجا تغییر بدید.
ممنون این نمونه این فرم هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته فرم های ار اس فرم دارای قالب هستند که میشه ویرایش کرد ولی شما کدهای زیر را در فایل سی اس اس این فرم ساز پیدا کنید و ویرایش کنید :

کد:
#jform_contact_emailmsg, select, textarea, .inputbox {
width: 280px;
}

چون فشرده سازی در تنظیمات قالب و سایت شما فعاله نمیشه مسیر دقیق رو فهمید.ولی میتونید این رو اخر فایل سی اس اس قالبتون اضافه کنید و بجای عدد 280 عدد 150 یا 100 بزارید.
من دو سوال دیگه داشتم پیرامون فرم ساز

من مثلا برای قسمت چه دورهای گذرونده اید نیاز به یک جدول دارم که شخص اونا رو پر کنه
مثل تصویر زیر باید از چه آیتمی انتخاب کنم و چطوری کد هاش رو کنار هم بزارم خیلییییی ممنون میشم منو راهنمایی کنید
یا یک نمونه کد شبیه به این قرار بدین تا من بتونم راحت جایگزین کنم.

سوال دوم اینکه من می خوام فیلد کد ملی رو قرار بدم که دارای اعتبار سنجی باشه برای این کار باید چیکار کنم
لینک مرجع