پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مشکل را حل کردم

اگر کسی از دوستان مشکل بنده را داشت بهم پ خ بده و در پ خ مشخصات هاست + آدرس url یکی از فرم ها را بده تا براش درست کنم

البته این کار را برای کسانی که آر اس فرم از سایت پارس جوم خریداری کردند فقط انجام میدم
چون آقای گنجی زحمت کشیدن و وقت گذاشتن برای ترجمه ی این افزونه
سلام
من یه فرم ساختم که در اون نوع - تعداد - نوع واحد - مبلغ هر واحد و جمع مبلغ کل اون خدمات دریافتی مشتری درش مشخص می شه. و اگه چند تا خدمات گرفته باشه چند تا فیلد بصورت اتوماتیک ظاهر می شه. تا زمانی که تعداد واحد هر خدماتی بصورت عدد رند باشه محاسبه ی قیمت مشکلی نداره. ولی اگه از اعداد اعشاری در تعداد واحد استفاده بشه یک صفر از جمع مبلغ کم می شه. توی تصویر ضمیمه کاملا مشخصه.
لینک تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تصویر مشاهده می کنید که در ردیف اول، تعداد واحد 2.5 لیتر وقیمت هر واحد 160000 ریال است که قیمت کل آن 400000 ریال می شود. ولی در فرم عدد 40000 ریال نمایش داده می شود و یک صفر آن کم است.
در ردیف دوم که عدد تعداد واحد، صحیح است نتیجه محاسبه درست است.
درست شد. متوجه شدم دلیلش چیه.
عدد اعشاری باید به این صورت وارد بشه 2.50 تا عمل کنه. اگه عدد اعشاری به صورت 2.5 وارد بشه یه صفر از مجموع حاصل ضرب کم میشه.
InloveSmile
با سلام خدمت دوستان عزیز؛

من نیاز به یه فرمی شبیه به خبرنامه دارم که البته به خاطر یکسری تفاوتها که داره از خود افزونه خبرنامه نمیخوام استفاده کنم، برای همین تصمیم گرفتم که اون رو با RSform بسازم، فقط یه سوال دارم، اونم اینکه چطور میتونم دکه ارسال و بلوک مربوط به وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن رو به صورت افقی و روبروی هم قرار بدم؟؟
سلام
اینجا جواب اینو دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابتدا فرمتون رو بصورت کامل و با تمام فیلدها و امکاناتی که لازم دارید ایجاد کنید. بعد در قسمت properties فرم در بخش layout سی اس اس رو از حالت Auto generate خارج کنید و در انتها کدهای بین دو بلوک به ترتیب
کد:
</tr>
بلوک اول و
کد:
<tr class=".....">
بلوک دومی می خواین در یک ردیف باشن رو حذف کرده و ذخیره کنید.
با سلام
دوستان از راهنمایی که کردید، خیلی ممنونم. اینکار رو طرح بندیهای کلاسیک و XHTML تقریباً جواب کار رو گرفتم، اما برای طرح بندی ریسپانسیو با وجود اینکه دستورالعمل گفته شده رو برای تگهای /div و div class انجام دادم، نتونستم نتیجه مورد نظرم رو بگیرم، اگر امکان داره راهنمایی کنید که برای این حالت چه کاری باید انجام بدم؟
سلام وقت بخیر
سؤال من در مورد دو فیلده یکی چک باکس و دیگری فیلد متنی، که اگه کاربر چک باکس رو تیک زد پر کردن فیلد متنی الزامی باشه
یعنی اگه وبلاگ نویسی رو تیک زد فیلد بعدی که آدرس وبلاگ هست پر کردنش الزامی باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید.
از قابلیت فیلد شرطی میتونید استفاده کنید یعنی اگر تیک وبلاگ نویسی رو زد فیلد آدرس وبلاگ که اجباری هم هست براش نمایش داده بشه.
سلام
ببخشید چو تاپیک قبلیم کامل و واضح نبود حذف و دوباره ارسالش کردم و نمونه ی بک آپ فرم رو هم ضمیمه کردم.
من دو تا فیلد متنی دارم که یکیش کیلومتر ماشین درش نوشته می شه. دیگریش باید از توی دیتابیس عدد قبلی کیلومتر ماشین رو بخونه و بیاره نمایش بده. بدین صورت:
کیلومتر فعلی: که در هنگام تکمیل فرم ثبت می شه
کیلومتر قبلی: که مقدار وارد شده در فیلد بالایی در مراجعه ی قبلی رو نمایش می ده. تصویر هم پیوست شده
چطور میتونم این فیلد رو سفارشی کنم که این اطلاعات رو از دیتابیس بخونه و نمایش بده؟
توی سایت اصلی تاپیک زدم این جوابو دادن ولی وقتی کد رو می گذارم بخش مدیریتم دیگه اجازه ی باز کردن فرم رو نمی ده و باید دوباره بکاپ فرم رو برگردونم.

نمونه ی کد اول:
کد:
//<code>
$db = JFactory::getDbo();
$db->setQuery("SELECT `column_name` FROM `#__table_name` WHERE `column_name`='value' LIMIT 1");
return $db->loadResult();
//</code>

نمونه ی کد دوم:
کد:
//<code>
$user = JFactory::getUser();
$fId = JRequest::getInt('formId');
$db = JFactory::getDBO();
$db->setQuery("SELECT `FieldValue` FROM #__rsform_submission_values AS rsv LEFT JOIN #__rsform_submissions AS rs ON rsv.SubmissionId=rs.SubmissionId WHERE rs.`Username`='".$user->get('username')."' AND rsv.`FieldName`='new_km' AND rsv.`FormId`='".$fId."' ORDER BY rsv.`SubmissionId` DESC LIMIT 1");
return $db->loadResult();
//</code>

ممنون
لینک مرجع