پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام،
همون طور که می دونید این سایت با جوملا و توسط RSform این فرم رو ساخته، مشابهش رو هم مندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درست کردم،
فیلدهای RSform - در قسمت ویرایشی که در داخل خود کامپوننت برای هر فرم نشان داده می شه - با آشنایی با html قابل ادیت هستند.(چون فیلدها در داخل جدول قرار داده شدن و می تونید به راحتی ستون و یا ردیف اضافه کنید و جابه جاشون کنید.)
یعنی باید کد بدهم !
دقیقا باید چی کار کنم ! مخصوصا اگر بخواهم مثل زیر درست کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید شما وقتی فیلدهای فرم رو دارید ادد می کنید در همون صفحه تب Properties قسمتی با عنوان Form Layout وجود داره، شما باید Auto Generate Layout? رو غیر فعال کنید و کدهای فرم رو که به صورتی مشخص درون جدول قرار داده شدن ادیت کنید، خب شما می تونید دقیقا مثل همین نمونه یا نمونه ای که من نشونتون دادم درست کنید، فقط باید مثلا در بعضی قسمت ها ستون یا ردیف توسط کد html ایجاد و فیلد مورد نظر رو در اون جا قرار بدید تا به ظاهری که می خواید در بیاد، نیاز به آشنایی با html داره حتما.
با سلام
در حال آماده سازی فرمی با استفاده از کامپونت ار اس فرم هستم که خصوصیات زیر رو داشته باشه
میخوام اول کاربر بیاد قوانین سایت رو بخونه بعد در انتها اگر موافق بود یه دکمه بزارم به اسم ادامه اگر ادامه رو زد وارد فرم بشه اگر عضو شده بود و لاگین کرده بود فرم براش بیاد اگر نه عضو نشده بود یه پیغام بده بهش که اول باید عضو و لاگین بشه
در کل یه صفحه ای دارم که ابتدای آن قوانین می باشید اگر کاربر با قوانین موافق بود در انتهای قوانین دکمه ای به نام ادامه قرار دهیم که وارد فرم عضویت شود در صورتی که لاگین کرده بود فرم برایش به نمایش در بیاد اگر عضو و یا لاگین نکرده بود برایش پیغام داده شود که شما عضو و یا وارد سایت نشده اید
در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید
با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو تایپیک بالا عزیزان راهنمائی کردند و گفتند می توانم چنین چیزی درست کنم که کاربر بتواند انلاین امتیاز بدهد در آخر امتیازات را جمع کند
حالا من می خواهم در انتها اگر کاربر بین 30 تا 40 بود مثلا به او بگوید حالش بد است و یک لینک راهنما هم همراهش باشد
بین 40 تا 60 بود و...
مدیر هم بتواند امتیازات را ببیند
یعنی برای مدیر هم ثبت شود
نقل قول: با سلام
در حال آماده سازی فرمی با استفاده از کامپونت ار اس فرم هستم که خصوصیات زیر رو داشته باشه
میخوام اول کاربر بیاد قوانین سایت رو بخونه بعد در انتها اگر موافق بود یه دکمه بزارم به اسم ادامه اگر ادامه رو زد وارد فرم بشه اگر عضو شده بود و لاگین کرده بود فرم براش بیاد اگر نه عضو نشده بود یه پیغام بده بهش که اول باید عضو و لاگین بشه
در کل یه صفحه ای دارم که ابتدای آن قوانین می باشید اگر کاربر با قوانین موافق بود در انتهای قوانین دکمه ای به نام ادامه قرار دهیم که وارد فرم عضویت شود در صورتی که لاگین کرده بود فرم برایش به نمایش در بیاد اگر عضو و یا لاگین نکرده بود برایش پیغام داده شود که شما عضو و یا وارد سایت نشده اید
در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید
با تشکر

با سلام خدمت شما
برای این کار شما اول فرمتون رو ایجاد میکنید
بعد یه مطلب ایجاد کرده و متن قوانین را در آن تایپ کنید

بعدش آخرش یه لینک به منوی ایجاد کرده برای فرم در دهید
سطح دسترسی به منوی ایجاد شده برای فرم روی کاربران باشه
تا فقط کاربران بتونن ببینن
سؤالی بود درخدمتیم

برقرار باشید Rose
فرم رو ایجاد کردم فقط چطوری فرم رو برای اعضا قرار بدم؟
آیا میتونم مطلب خاصی برای کسایی که عضو نیستند و وقتی وارد فرم میشند بزارم
مثلا شما ابتدا باید ثبت نام و وارد سایت شوید؟
(۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ صبح)TRTQH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرم رو ایجاد کردم فقط چطوری فرم رو برای اعضا قرار بدم؟
آیا میتونم مطلب خاصی برای کسایی که عضو نیستند و وقتی وارد فرم میشند بزارم
مثلا شما ابتدا باید ثبت نام و وارد سایت شوید؟

برای تعیین دسترسی از منو سازی استفاده کنید و دسترسی منو رو روی اعضا قرار بدین همونطور که در دو پست قبلی دوست عزیزم آقا محمدرضا گفتن، وقتی کاربری عضو نباشه با کلیک روی لینک خود به خود به صفحه ورود (ثبت نام) منتقل میشه.
تشکر میشه کمی توضیح بیشتر بدید من دقیقا باید چی کار کنم
چون واقعیت خیلی کم با این افزونه کار کردم
من الان فرم رو ساختم تو مراحل بعدی باید چی کار کنم؟
کمی مبتدی ترانه توضیح میدید بی زحمت؟
Rose
با سلام
اگر بخواهیم 2 یا 3 کادر متنی روبروی هم ایجاد کنیم باید چه کار کرد؟
مثلا می خواهیم 1 کادر برای کد کشور - 1 کادر برای کد شهر - 1 کادر هم برای تلفن داشته باشیم (روبروی هم در یک جدول تک ستونه).
[attachment=5102]

شاد باشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع