پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(۲۸-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ صبح)yaser2012h نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل قبلی ازcss قالب بود.
مشکل فعلی که در تمام قالب ها است.گروه چک باکس ایجاد شده رو نمیشه مرتب کرد در ستون های خاص؟ چون جعبه چک باکس هرکدوم یا در ستون بالاست بعضی سمت راست و بعضی سمت چپ میافته. احتمال انتخاب اشتباه چک باکس برای کاربر زیاده معمولا جعبه هر گزینه باید در کنارش باشه.
لینک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.در این قالب کار نمی کنه اگر لینک آموزشی یا راهنمایی دارید بزارید . <br>
عکسش هم ضمیمه ببینید آرایش چک باکس ها تو هر قالبی هم به همین شکله
نتیجتا:
1-مشکل با <br>
2-جعبه تیک همون چک باکس یا نظم اونها
یکی از این دو مورد بالا حل شوند کارم راه میافته.
با تشکر از دوست عزیز.
انتهای هر زمینه این کد رو بزن
کد:
<br>

توی منو ی گزینه
جاری --< عمودی
با سلام
دوستان من هر جور این ایمیل رو تنظیم میکنم بازم فقط یه ایمیل میفرسته که (شما ارسالی تازه ای دارید) ولی من میخوام تمامی فیلد هایی که کاربر پر میکنه هم به ایمیل من و هم به ایمیل خودش ارسال بشه ولی العان فقط از کاربر تشکر میکنه به بابت ارسالش و مشخصات فیلد هایی که پر کرده رو نمیفرسته نه به ایمیل من و نه به ایمیل کاربر فقط در قسمت خود rs قابل رویته چطوری اینو تنظیم کنم
(۲۸-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ عصر)kavoshgaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان من هر جور این ایمیل رو تنظیم میکنم بازم فقط یه ایمیل میفرسته که (شما ارسالی تازه ای دارید) ولی من میخوام تمامی فیلد هایی که کاربر پر میکنه هم به ایمیل من و هم به ایمیل خودش ارسال بشه ولی العان فقط از کاربر تشکر میکنه به بابت ارسالش و مشخصات فیلد هایی که پر کرده رو نمیفرسته نه به ایمیل من و نه به ایمیل کاربر فقط در قسمت خود rs قابل رویته چطوری اینو تنظیم کنم

قسمت گزینه های فرم -----> ایمل به کاربر

مثل عکس
اول ایمیل مدیر
نام سایت
فیلد ایمیل اضافه میشه
بعد در قسمت ویرایش متن پیام یه متن مینویسید
به این صورت
کد:
{name-feild:value};{name-filed:caption}
مشکل من اینجاست که پیام تشکر میره اما اطلاعات فیلد هایی که پر کرده ارسال نمیشه و فقط متن تشکر ارسال میشه من میخوام تمامی اطلاعات فیلد هایی که پر کرده هم به ایمیل مدیر و هم به ایمیل کاربر ارسال بشه در حالی که فقط یک پیغام شما یک ارسال جدید دارید ارسال میشه
(۲۹-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ صبح)kavoshgaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل من اینجاست که پیام تشکر میره اما اطلاعات فیلد هایی که پر کرده ارسال نمیشه و فقط متن تشکر ارسال میشه من میخوام تمامی اطلاعات فیلد هایی که پر کرده هم به ایمیل مدیر و هم به ایمیل کاربر ارسال بشه در حالی که فقط یک پیغام شما یک ارسال جدید دارید ارسال میشه

طبق اونچه که گفتم عمل کنید و همین کار رو هم برای ایمل مدیر تکرار کنید

تک تک فیلد ها رو در قسمتی که گفتم باید وارد کنید اسم فیلدها و مقادیر فیلدها
در اینجا من فیلد نمونه رو به نام name-field نامگذاری کردم جای اون نام فیلدهای خودتون رو بگذارید
اون فلش ابی رنگیکه در تصویر گذاشتم باید اسم و مقادیر فیلدهاتون رو وارد کنید

ادرس ایمیل رو درست بدید
اگه بر طرف نشد
به سایت اصلی سازنده مراجعه کنید در اونجا فیلم های اموزشی دراین مورد هست

موفق باشید
با سلام به دوستان گرامی

من قصد دارم توی RSForm دو تا دراپ داون رو با یک دراپ داون دیگه مرتبط کنم، سعی کردم از آموزشی که برای ایجاد تعداد نامحدود دراپ داون وابسته به هم گذاشته بودید استفاده کنم اما نتیجه ای نگرفتم، اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟
(۴-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ عصر)مهرران نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان گرامی

من قصد دارم توی RSForm دو تا دراپ داون رو با یک دراپ داون دیگه مرتبط کنم، سعی کردم از آموزشی که برای ایجاد تعداد نامحدود دراپ داون وابسته به هم گذاشته بودید استفاده کنم اما نتیجه ای نگرفتم، اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

به این سوال نزدیک 10 بار پاسخ دادم اگر کامنت ها رو دنبال میکردید و سرچ میکردید جواب میگرفتید

از ارس فرم rev 48 به بالا استفاده کنید و از قسمت گزینه ها بخش condition
قبلا تصویری توضیح دادم صفحه های قبل رو بخونید توی انجمن سرچ کنید تاپیک هاش هم هست
mohi عزیز سلام
ممنونم از پاسخگویی شما، کامتهای قبلی شما رو دیدم و تقریباً متوجه شدم باید چه کاری انجام بدم اما نه کامل.

راستش من توی دراپ داون اول 38 آیتم مختلف دارم که میخوام آیتمهای دراپ داون دوم و دراپ داون سوم بر مبنای تغییرات دراپ داون اول تغییر کنن. حالا بر مبنای اونچه که از آموزشهای شما فهمیدم، برای چند مورد از آیتمها یه تستی انجام دادم، اونچه که باهاش ظاهراً نتیجه گرفتم این هست که برای هر آیتم از دراپ داون اول باید یه New Condition برای دراپ داون دوم و یکی دیگه برای دراپ داون سوم بسازم که اینجوری باید 76 Condition مختلف بسازم.

آیا این کار که انجام دادم درست هست؟ اگر اشتباه انجام دادم، لطفاً باز هم من رو راهنمایی کنید

با عرض معذرت، من قبل از جواب شما باز هم پیام میدم. اونچه که توی کامنت قبلی فراموشم شد این هست که این تستی که انجام دادم خیلی هم درست عمل نمیکنه و بعد از انتخاب آیتم از دراپ داون اول، باعث ناپدید شدن این دراپ داون میشه و قابلیت تغییر انتخاب رو از کاربر میگیره، ممنون میشم که من رو راهنمایی کنین
چرا هیچکس به من جواب نمیده؟!!!!!!!
دوست عزیز برای شما توضیح داده شده است که از نسخه های اخر ار اس فرم استفاده کنید که قابلیت ایجاد فیلدهای شرطی رو دارد.
اگر از نسخه های دارای این قابلیت استفاده میکنید و درست عمل نمیکنه مشکل از تنظیماتی هست که انجام دادید و باید روی شرطی کردن دقت کنید.
لینک مرجع