پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستانم نو یه راهنمایی کننین دیگه
این ادرس فرم منه توی پرداخت مشکلداره
ودرآخر هممیخوام عکسی که آپلودمیکنن توی اون جمعبندی نشون بده ودکمه پرینت داشته باشه
ممنون میشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۶-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ صبح)rezasabzikar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانم نو یه راهنمایی کننین دیگه
این ادرس فرم منه توی پرداخت مشکلداره
ودرآخر هممیخوام عکسی که آپلودمیکنن توی اون جمعبندی نشون بده ودکمه پرینت داشته باشه
ممنون میشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گذاشتن دکمه پرینت رو آقای سلیمانی در چند پست قبلتر توضیح دادند
اما منظورتون رو از عکس آپلود و مشکل پرداخت متوجه نشدم
میتونید از فیلد file upload برای اپلود عکس استفاده کنید

من به طور سوری فرم رو پر کردم ولی اپلود عکس نبود
برای نمایش فیلد نام و ایمیل و ...
این دستور به کار می رود که در مقدار پیشفرض درج می شود
کد:
//<code>
$user = JFactory::getUser();
return $user->get('email');
//</code>

و گفته برای نمایش رکوردها این دستور به کار می رود
کد:
//<code>
$db = JFactory::getDbo();
$db->setQuery("SELECT `column_name` FROM `#__table_name` WHERE `column_name`='value' LIMIT 1");
return $db->loadResult();
//</code>
من یه دیتا بیس دارم که عکسشو گذاشتم
می خوام موبایل (موبایلی که خود یوزر جوملا درج کرده) نمایش داده بشه لطفا کمک کنید
[تصویر:  db.jpg]
(۲۷-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ عصر)saso نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای نمایش فیلد نام و ایمیل و ...
این دستور به کار می رود که در مقدار پیشفرض درج می شود
کد:
//<code>
$user = JFactory::getUser();
return $user->get('email');
//</code>

و گفته برای نمایش رکوردها این دستور به کار می رود
کد:
//<code>
$db = JFactory::getDbo();
$db->setQuery("SELECT `column_name` FROM `#__table_name` WHERE `column_name`='value' LIMIT 1");
return $db->loadResult();
//</code>
من یه دیتا بیس دارم که عکسشو گذاشتم
می خوام موبایل (موبایلی که خود یوزر جوملا درج کرده) نمایش داده بشه لطفا کمک کنید
[تصویر:  db.jpg]

سلام من هم خیلی درگیر این موضوع هستم فقط این لینک رو در خود ار اس فرم پیدا کردم
ولی نتونستم ازش استفاده کنم

باید در قسمت خصوصیات از بخش ارسال به موقعیت استفاده کنید

اگه تونستید آموزشش رو بزارید ما هم استفاده کنیم
ممنون
flower
سلام
من هر کاری میکنم نمی تونم به هدفی که دارم برسم
می خوام اس ام اس حاوی کد رهگیری و یک نوشته خواص به شمره موبایل کسی که ثبت نام می کنه ارسال بشه
همه آموزش ها رو دیدم، از همه روشها هم استفاده کردم، می خواستم دوستان لطف کنن یه کد اختصاصی برای من بنویسن و بفرستند که بتونم استفاده کنم و بگن باید دقیقا کجا درج بشه، یعنی در هنگامی که فرم با موفقیت پروسسش رو تموم میکنه یا جای دیگه
سمپل وب سرویس همدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونید ببینید.
باز هم ممنون، دو روزه اعصاب واسم نزاشته این!Eyes
ممنونRose
سلام
اول عذر خواهی می کنم اگه تو پست ها بوده ولی من همت نکردم پیدا کنم.
دوم سوالم می پرسم:
چطور می تونم فرمم رو به درگاه بانک پاسارگاد متصل کنم؟
چطوری میشه اسکرول های کنار هر فیلد رو حذف کنم؟

ممنون
من آنلاینم
RoseRoseRose
سلام
برای اتصال به پلاگین بانک پاسارگارد باید ، پلاگینش رو خریداری کنید که حدود 70 هزار تومان قیمتش هست .
یا از سایت جومینا به رایگان دانلود کنید ..

منظور از اسکرول چی هست ؟
اسکرولی مشاهده نشد .

Rose
منظور بالا پایین برنده صفحه هست...
شرمنده یه سوال در مورد پلاگین پاسارگاد من نصب کردم فعال هم کردم توی فرم هم قرار دادم ولی می خواستم بدونم چطوری متصل میشه به حساب و بانک چون فقط از من نام پرسید و گذاشتش تو فرم.
ممنون
Rose
با سلام
ار اس فرم ورژن 48 یه قسمتی داره به اسم دایرکتوری که میتونیم امکانی و قرار بدیم که کاربر بتونه فرمش رو ویرایش کنه
همچنین کاربر خروجی پی دی اف و سی اس وی بگیره
حالا مشکلی داره با فونتهای فارسی هست و علامت سوال میده
و روشی که برای ارسالهای میشه نمیشه به کار برد چون کاربر داره خروجی میگیره
و نمیشه به تک تک کاربرها گفت این کارو بکنن و رضایت مندی میاد پایین

راه حلی دوستان دارند که بشه این مشکل رو حل کرد و نوشته های فارسی در دایرکتور ار اس فرم برای خروجی کاربر علامت سوال نشه؟
joomla 3.0
flower
راهی که فعلا به ذهنم میره اینه که یه فیلد بزار و به کاربر توی فرم توضیح بده
لینک مرجع