پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود
من یه فرمی ساختم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا میخوام یه تغییراتی روش اعمال کنم.
یکی اینکه در ازای اینتخاب هر محصول قیمت نهایی رو تغییر بده و بنویسه (مثل: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

و چند تغییر جزعی دیگر.

اگر کسی قادر به ویرایش این فرمم هست ایمیلم بزنه تا کامل توضیح بدم تغییرات رو.

هزینشم میدم.

info@folani.ir

ببخشید اینجا این پیشنهادو مطرح کردم ، جای دیگه پیدا نکردم!
داخل آموزش اموزش ایجاد کادر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری میشه اسم کادر رو عوض کرد؟
متن ساده فرم امکان استفاده از ادیتور نداره چطوری میشه متن رو ادیت شده داخل فرم گذاشت؟
داخل فیلدهای متنی اگه معتبرسازی حروف را بزنم فقط کلمه انگلیسی قبول میکنه مشکل از کجاست؟
با تشکر از همه دوستان بخاطر رفع مشکلات فرم ساز
فرمی را ساخته ام و فرم مربوط به ثبت نام می باشد
( Joomla! user registration plugin)
و طبق آموزش هاب خود وبسایت ار اس فرم بدون مشکل انجام شد و کاربر می تواند ثبت نام نماید.
ولی مشکل از انجا شروع می شود که کاربر در قسمت تغییرات پروفابل ساخته شده قسمت پسورد را بجای ستاره حروف تایپ شده را مشاهده می نماید و چنانچه بخواهد تغییر دهد کاراکترها را بصورت عدد و حروف می بیند.
از شما دوستان تقاضا می کنم بررسی نمایید
(۹-۱-۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ صبح)alikarimian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه دوستان بخاطر رفع مشکلات فرم ساز
فرمی را ساخته ام و فرم مربوط به ثبت نام می باشد
( Joomla! user registration plugin)
و طبق آموزش هاب خود وبسایت ار اس فرم بدون مشکل انجام شد و کاربر می تواند ثبت نام نماید.
ولی مشکل از انجا شروع می شود که کاربر در قسمت تغییرات پروفابل ساخته شده قسمت پسورد را بجای ستاره حروف تایپ شده را مشاهده می نماید و چنانچه بخواهد تغییر دهد کاراکترها را بصورت عدد و حروف می بیند.
از شما دوستان تقاضا می کنم بررسی نمایید

شما باید از فیلد پسورد استفاده کنید
و اجباری کنید و نوع پسورد بگذاریدش

(۷-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ عصر)moas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داخل فیلدهای متنی اگه معتبرسازی حروف را بزنم فقط کلمه انگلیسی قبول میکنه مشکل از کجاست؟

شما باید در قسمت aditional atribute
یا خواص اضافی فرم تمام کارکتر های فارسی رو تایپ کنید حتا اونهایی که با شیفت ایجاد میشن مثل آ
با سلام
آقای سلیمانی در آموزش آر اس فرم یه آموزش فیلد محساباتی گذاشتن
من یه سوال داشتم
من یه فیلد دارم به اسم شماره سند
که میخام این شماره اتوماتیک زده بشه
به این صورت که سال _ و یه عدد که با رفرش کردن زیاد میشه
مثلا
93_1
93_2
یه قسمت ثابت که مثلا نام کاربر یا سال باشه قسمت دوم یه شمارنده باشه که زیاد بشه
البته اگه نام کاربر باشه خیلی بهتر هست
joomla 3.0
سلام
ببخشید منظورتون از اینکه با رفرش کردن زیاد بشه چیه میشه واضح تر توضیح بدین؟
(۱۴-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ صبح)alim123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید منظورتون از اینکه با رفرش کردن زیاد بشه چیه میشه واضح تر توضیح بدین؟

ینی 1 بشه 2
فقط با رفرش نه هر بار که کاربر میخاد سند جدید درج کنه عدد متفاوت بده منظورم اینه
سلام
این کد را در قسمت جاوا کپی کن

یک فیلد مخفی با نام "counter" بسازید

کد:
$db=JFactory::getDBO();

$db->setQuery("SELECT COUNT(`SubmissionId`) cnt FROM #__rsform_submissions WHERE FormId=1");

$db->query();

$result=$db->name();

return intval($counter,)+1;

به جای "name" نام یکتا نام خوانوادگی
به جای "counter" نام یکتا فیلدمخفی
به جای "+1" id فرم رو وارد کنید
اما "_" یا جدا کننده رو نمیذاره

اگر هم خواستید به کاربر هم اعلام کنه مثلا نفر چندم هست که داره فرم و پر میکنه

این کد را در تشکر وارد کنید
کد:
You are submitter number: {counter:value}
لینک مرجع