پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام و خسته نباشید
لینک آموزشتون error میدهد لطف کنید تصییح کنید با تشکر
نقل قول: باسلام و خسته نباشید
لینک آموزشتون error میدهد لطف کنید تصییح کنید با تشکر
سلام
منظورتون کدوم آموزشی هست که مشکل داره ؟
Smile Eyes
کممممممک
سلام به مدیریت سایت با تشکر از آموزشایه خوبتون
من یک مشکل دارم تو ار اس فرم
میخوام یک فرم مخصوص که ساختم بعد از submit ;کردن اطلاعات پر شدش مثل یک پست داخل پست های سایت قرار بگیره
یعنی یه جورایی با ار اس فرم بتونم توی سایت به کاربرا امکان ثبت پست بدم ولی فقط با پر کردن فیلدهایی که در اختیارشون گذاشتم

واسه حل این مشکل چیکار میتونم بکنم؟؟؟
برای این منظور آ اس فرم فیلم آموزشی داره که میتونید مشاهده کنید.با استفاده از افزونه های جانبی این فرم ساز :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از کمکتون واقعا ممنونم
میرم امتحان میکنم بازم اگه مشکلی بود مطرح میکنمBravoBravoBravo
سلام با تشکر از آقای گنجی
من هر چی کاندیشن توی قسمت conditional field اراس فرم وارد میکنم فرمم هیچ تغییری نمی کنه ویدئو های آموزشیشو هم دیدم دقیقا همون کار اونارو انجام میدم اما در پایان هیچ تغییری حاصل نمیشه
به صورت دستی هم خیلی زیاد کار داره میخوام اگه بشه با همین کارمو انجام بدم
با سلام ودرود
فرم رو که طراحی میکنم وقتی میخوام فرم رو ذخیره کنم ارورو زیر مشاهده میشه چه باید بکنم
Please specify an unique name, using only alphanumeric characters for this component.
این ارور میگه برای نام فیلدها فقط از الفبا استفاده کنید و فکر میکنم شما نام فیلدها رو فارسی انتخاب میکنید.شما نام فیلدها رو به لاتین بنویسید حل میشه.
ممنون اقا رضا خودم فکر کردم مشکل همین باشه نام ها به صورت انگلیسیه ولی همین ارور مشاهده میشه
دوستان برای مشکل من راه حلی هست؟آیا؟
"من هر چی کاندیشن توی قسمت conditional field اراس فرم وارد میکنم فرمم هیچ تغییری نمی کنه ویدئو های آموزشیشو هم دیدم دقیقا همون کار اونارو انجام میدم اما در پایان هیچ تغییری حاصل نمیشه"
لینک مرجع