پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میشه یکی جواب سوالمو بدهSos

من توی کامپوننتrsform یه drop down گذاشتم که میخوام مقادیر این drop down همه از جدولی که توی دیتابیس ساختم بیاد و با انتخاب یک گزینه توسط کاربر بره در اون جدول جستجو کنه و بقیه فیلدهای اون رو در text box های پایینش بیاره.

توضیح کامل:
یک جدول ساختم به اسم courses که یک فیلد به اسم course داره من میخوام که کاربر وقتی دوره مورد نظرشو از لیست انتخاب کرد شهریه،روز،ساعت و سایر اطلاعات اون دوره براش توی text box های دیگه بیاد.

خیلی فوریه من باید سایتو تحویل بدم.
سلام دوستان من یک فیلد تاریخ دارم در فرمم که میخوام قسمت تکست باکسش رو جاشو و اندازه اش رو تغییر بدم هر تغییراتی هم دادم جا به جا نشد این کدهای منه برای فیلد تاریخ
کد:
<tr class="rsform-block rsform-block-givetime">
        <td>{givetime:caption}</td>
        <td>{givetime:body}<div class="formClr"></div>{givetime:validation}</td>
        <td>{givetime:description}</td>
    </tr>

و این استایلاییه که میخوام بدم

کد:
style="border-radius: 4px 4px 4px 4px;padding:12px;border: 1px solid #c8c8c8;width: 121%;margin-right: 85px;"

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
با سلام
چطوری میشه که از تکرار وارد کردن فیلد های یک فرم جلوگیری کرد مثلا در یک فرم نام تکراری یا تلفن همراه تکراری ثبت نشه و جلوگیری کنه و پیغامی بر این مبنا ظاهر بشه
هنگام نصب پلاگین اتصال آر اس فرم به درگاه زرین پال با این ارور مواجه میشم : ممنون میشم راهنماییم کنید

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `f8vc6_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `f8vc6_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
سلام

با RSForm Pro می تونم همچین فرمی بسازم ؟؟

بر روی اینحا کلیک کنید
سلام چجوری میتونیم از rsform تو یه صفحه html استفاده کنم؟
لطفاً در صورت امکان راهنمایی کنید.
هنگام نصب پلاگین اتصال آر اس فرم به درگاه زرین پال با این ارور مواجه میشم : ممنون میشم راهنماییم کنید

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
SQL =

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
SQL =

سلام
واقعا اینقدر سوالم سخته که کسی نمیتونه جواب بده؟
اگه نمیشه این کارو کرد بگین که الکی وقتمو تلف نکنم.
(۷-۸-۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ عصر)smrt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
چطوری میشه که از تکرار وارد کردن فیلد های یک فرم جلوگیری کرد مثلا در یک فرم نام تکراری یا تلفن همراه تکراری ثبت نشه و جلوگیری کنه و پیغامی بر این مبنا ظاهر بشه

با سلام من به سوال پاسخ دادم به صفحه آموزش ار اس فرم رجوع کنید

موفق باشید
لینک مرجع