پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
آقای سلیمانی مشکل من هنوز حل نشده

من یه فرم ثبت پروژه دارم که با آر اس فرم ساختم ارسال هارو هم از همون روشی که شما گفتید منو -> خواص منو درست کردم
بعد با سی بی برای کاربر پروفایل ساختم
لیست هارو از طریق ماژول mod-list به صفحه پروفایل کاربر لینک دادم
صفحه ثبت پروژه رو هم با RSForm! Pro Module تو صفحه کاربر لینک دادم که کاربری که فقط لاگین کرد و ثبت نام کرده بتونه پروژه بفرسته

اما در قسمت پایین که ارسال ها هست ارسال همه ی کاربران رو نشون میده من میخام فقط ارسال های خودشو ببینه
چی کار کنم؟
Sad

عکس صفحه فرمم رو گذاشتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ورژن 44 و من ندارم

بله من تا مرحله نمایش فرم ارسالی در سایت بلد بودم بهتون گفتم
برای اون قسمتش راستش کارنکردم ببینم به چه شکل میشه حلش کرد
در این دوتا سایت نحوه اتصال اراس به CB رو توضیح داده خودتون برسی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ممنون از راهنماییتون لینک هارو میخونم اگه نتیجه گرفتم اعلام میکنم
منظورم این بود اگه ورژن 44 رو لینک دانلودش رو بزارم مخالف قوانین سایت نیست؟

فقط ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن میخاد

این لینکش

اگه مخالف قوانین سایت هست حذفش کنم؟!

با تشکر

سلام آقای سلیمانی
مشکلم رو حل کردم و بسیار ساده بود و 2 هفته درگیرش بودم به سادگی حل شد
ماژول mod -rsform-list
در قسمت

Show submissions for user ID
فقط کافیه نوشته بشه login
درست میشه هر کاربر ارسال های خودشو میبینه چقد ساده بود
36363636
سلام
پلاگین ایجاد فرمهای ار اس فرم در محتوا رو نصب کردم اما نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم
برای این کار در محتوا این کد را تایپ کنید و به جای 1 شناسه فرم خودتون و وارد کنید {mosforme 1}
برای به دست اوردن شناسه فرم می توانید به صفحه مدیریت فرم برید فرم مورد نظر را باز کنید در ردیف آخر کد فرم یا شناسه فرم رو به دست بیارید
سلام
من توی کامپوننتrsform یه drop down گذاشتم که میخوام مقادیر این drop down همه از جدولی که توی دیتابیس ساختم بیاد و با انتخاب یک گزینه توسط کاربر بره در اون جدول جستجو کنه و بقیه فیلدهای اون رو در text box های پایینش بیاره.

توضیح کامل:
یک جدول ساختم به اسم courses که یک فیلد به اسم course داره من میخوام که کاربر وقتی دوره مورد نظرشو از لیست انتخاب کرد شهریه،روز،ساعت و سایر اطلاعات اون دوره براش توی text box های دیگه بیاد.

ممنون میشم کمکم کنید خیلی سریع به جوابش نیاز دارم
ممنون
این کار رو انجام دادم اما فرم نمایش داده نشد و فقط همین عبارت {3 mosforme } بین محتوا اومد
بین "mosforme" و "}" نباید فاصله داشته باشه

پلاگین رو فعال کردید؟؟؟
فاصله نداره؛
این پلاگین در لیست پلاگین ها هست و فعاله : Content - RSForm! Pro
سلام
ببخشید وارد بحثتون شدم اما اگه اینو بنوسید کار میکنه

{rsform 1}
نیاز نیست mosform بنویسید با این هم بنوسید کار میکنه من تست کزدم و ازش استفاده هم میکنه
اگه بخایند دوتا فرم رو باهم نشون بدید
{rsform 2}{rsform 1}
بدون فاصله
فقط 1و2 شماره ایدی فرمهاتون هست

موفق باشید
لینک مرجع