پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون و خواهش
در مورد کد نمیدونستم باید اینچنین کنم

اما درمورد حدستون درباره ثبت نام در سایت حتمن ازش استفاده میکنم چون به کارم میاد
ممنون که راهنمایی کردید

با تشکر دوباره
آموزش فوق رو در انجمن آموزش های اراس فرم به نام خودتون منتشر کنید . لطفا.
با عنوان مقایسه دو فیلد با استفاده از جاوا اسکریپت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من پست های مربوط به این را خواندم و عمل کردم ولی هیچ عکس عملی نشان نمی ده و اینکه فایل های زیپ که برای هر سوال را دریافت می کنم خراب هست و باز نمی کنه و پیغام خطا می ده مشکل این که فایل های install.zip را که از انجمن دانلود میکنم باز نمیشه و پیغام خطا می ده فایل ها خرابه یا روش داره که بتوان دانلود کرد

و یک سوال خواهشا آموزش کامل نشان دادن فیلد مخفی از هرنوع را توضیح دهید
ممنون
باسلام
من هرچی در پست آموزش مربوطه بود خواندم و عمل کردم ولی چیزی نشان نمی ده خواهشا آموزش کاملش رایا فایل نصبش را ارسال نمایید چون تمام فایل های installکه قرار دادید خراب هست و دانلود میشه ولی خطا میده و باز نمیشه ممنون می شم مشکل من را حل نماید
و یک سوال دیگر هم درمورد فیلد های مخفی هست اگر آن هم قرار دهید و یا اموزش کامل به صورت تصویری ممنون تان میشیم
با سلام
لینکی که در پست قبل گذاشته بودید رو تست کردم
آموزش جلوگیری از درج نام کاربری و ایمیل تکراری توسط کاربر در rsformPro

من اون کد هارو دقیقن استفاده کردم و حتا یه کد هم در خوده سایت آر اس فرم پیدا کردم اما متاسفانه کار نمیکنه
و ایمیل ها و نام کاربری تکراری رو ثبت میکنه
در همون مسیری که در اموزش گفته شده بود هم گذاشتم
در مسیر /components/com_rsform/helpers/validation.php به فایل validation.php
نام فیلدها و جداول رو هم درست دادم
آیا باید پلاگین خاصی نصب و فعال باشه؟

این کد هم برای مقایسه با خوده فیلدهای فرم هست
کد:
function uniqueemailme($param, $extra=null)
{
if(!RSFormProValidations::email($param,null))
  return false;
  $formId = JRequest::getInt('formId');
  $db = JFactory::getDBO();
  $param = $db->getEscaped($param);
  $db->setQuery("SELECT * FROM #__rsform_submission_values WHERE `FieldName`='Email' AND
`FieldValue`='".$param."' AND `FormId`='".$formId."'");
  $db->query();
  $invalid = $db->getNumRows();
if ($invalid)
  return false;
return true;
}
نقل قول: لینکی که در پست قبل گذاشته بودید رو تست کردم
آموزش جلوگیری از درج نام کاربری و ایمیل تکراری توسط کاربر در rsformPro
سلام کدام لینک و میگید اما فکر میکنم این اموزش مربوط به نسخه های قدیمی تر اراس فرم هست.

نقل قول: من هرچی در پست آموزش مربوطه بود خواندم و عمل کردم ولی چیزی نشان نمی ده خواهشا آموزش کاملش رایا فایل نصبش را ارسال نمایید
نمیدونم آموزش مربوطه کدوم و منظورت هست اما اگر فیلدهای مخفی رو میگی که آموزشش کامل هست و دوتا فایل نمونه هم قرار داده شده
نقل قول: چون تمام فایل های installکه قرار دادید خراب هست و دانلود میشه ولی خطا میده و باز نمیشه ممنون می شم مشکل من را حل نماید
فایلها خراب نیستن و نیاز به نصب ندارند در خود کامپوننت امکان بازیابی فرم وجود دارد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این لینک
فقط چند سوال برایم پیش اومده اینکه آیا با فرم ساز آرسس می توان مثل سیستم های خرید به محصولات متصل کرد مثلا اینجور بگم من 50 تا محصول دارم سخته که برای 50 تا 50 فرم بسازم یا اینکه 50 تا فرم هم درست کردیم اگر یک محصول را بخواهم در لیست محصولات سبد اضافه کنم باید به 50 تا فرم اضافه کنم حالا با یک فرم و داشتن 50 محصول در داخلش می توان به صورت هوشمند هر محصولی که لینک کردیم همان محصول در لیست محصولات انتخاب شود و مشتری خرید کنه
ممنون میشم راهنمایم نماید و دیگر اینکه ماژولی برای پیگیری فرم با کد پیگیری هم هست هرکی می دونه در این پست قرار بده
ممنون تان میشم اگر کمکم نماید
برای مورد اول همونطور که در پیام خصوصی هم گفتم من تا حالا انجام ندادم با ازاس اما فکر میکنم بهتره از فروشگاه ساز ها استفاده کنید نیاز شما برطرف بشه

برای کد رهگیری هم متاسفانه تا حالا هیچ راهی از طرف سازنده افزونه ارائه نشده
با سلام
روش جدیدتری رو بلدین؟ اگه میشه توضیح بدید ممنون
لینک مرجع