پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درخواست شما تجاری است نه رفع مشکل و میتوانید به اقای سلیمانی یا دیگر دوستان که میتوانند انجام دهند سفارش دهید براتون انجام دهند.
سلام
به ایشون پیام دادم منتظرشون هستم
سلام
ممنون از زحمات همه دوستان من چجوری میتونم توی فرمم 3 تا کامبو باکس کنار هم داشته باشم

مثل این عکس : [تصویر:  Untitled.png]

ممنون
در طرح بندی فرم برای فیلدهایی که میخوای کنار هم باشند اگر اجباری هستند این کد را بردار
کد:
<div class="formCaption2">{name:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
اگر اجباری نیست
کد:
<div class="formCaption2">{name:caption}</div>
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ عصر)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در طرح بندی فرم برای فیلدهایی که میخوای کنار هم باشند اگر اجباری هستند این کد را بردار
کد:
<div class="formCaption2">{name:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>
اگر اجباری نیست
کد:
<div class="formCaption2">{name:caption}</div>

ممنون اما این کار رو کردم نشد من از طرح بندی xhtml همتراز استفاده میکنم میشه برای اون باشه
با این کار فقط عنوان حذف میشه و کامبو باکس میاد جای عنوان
سلام
این کد رو از آخر روز و اول ماه
و از آخر ماه و اول سال بردار

کد:
    </li>
    <li class="rsform-block rsform-block-fullname">
        <div class="formCaption">{FullName:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>

و از قست سایز اندازه هر فیلد رو متناسب با اندازه همان فیلد قرار بدید
(۲۹-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این کد رو از آخر روز و اول ماه
و از آخر ماه و اول سال بردار

کد:
    </li>
    <li class="rsform-block rsform-block-fullname">
        <div class="formCaption">{FullName:caption}<strong class="formRequired">(*)</strong></div>

و از قست سایز اندازه هر فیلد رو متناسب با اندازه همان فیلد قرار بدید

آقا ممنون خود خودش بود
مرسی
سلام
می خواهم این فرم ساز را به کریستال ریپورت نصب کنم !
و انواع گزارشات را ازش بگیرم ؟
چی کار کنم
تا اونجایی که میدونم کریستال ریپورت به Access وصل نمیشه
اما میتونید Access و import کنید تو Sql بعد کریستال ریپورت و به Sql
البته خود اکسس Query های خوبی داره اگر حجم اطلاعاتت زیاد نیست Access جوابگوست.
با سلام به همه دوستان
من می خوام دو تا دراپ دان باکس وابسته بهم درست کنم یکی برای شهر و دیگری برای استان
اما دیتای اینا رو ندارم از کجا میشه تهیه کرد
یا دوستان کسی فایل این کار رو داره ما رو از گرفتاری نجات بده
ممنون میشم
لینک مرجع