پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در خواست ها برای پست 138 بالاست ظاهرا دوستان اگر فرصت داشتن آموزش کاملشو بذارن ممنون میشم!
من کد نویسیم خوبه فقط اینحا اسامی توابع و متغیرهای بکار رفته رو نمی دونم وگرنه الگوریتم کار رو بلدم آیا داکیومنتی هست ک ب همین منظور بخونم؟؟
منظور این پست هست؟!!
در این پست حرفی از کد نویسی نشده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما اگر منظورتون این پست هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونید از اینجا اموزشش رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۱۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن مشکل من حل نشد ! ! !
من یک سری فرم دارم که در آن افراد باید بیایند عکس هم آپلود کنند !
حالا یک فرم مصلا چند تا عکس توش اپلود می شود ، یک فرم دیگر فقط یک عکس اپلود می شود !

حالا مسئله اینجاست من زمانی که می خواهم خروجی بگیرم در اکسل فقط آدرس عکس می آید ولی من می خواهم خود عکس را نشان بدهد !

یعنی کسی نرود دانلود کند بعد بیاید در عکس عکس را قرار بدهد !
چون من فرم ثبت نامی زیادی را دارم مثلا بیش از 30 هزار نفر شاید هم به میلیون برسد

دلیل : می می خواهم از این فرم گزارش گیری کنم ! به روش های مختلفی ،
یک برنامه نوشتم با Vb ( البته هنوز تمام نشده ) ، که اکسل را توش ایمپورت می کند با تمام دیتاها ! حالا می خواهم آن عکس را هم ایمپورت کند آنجا ! ( البته در بعضی از فرم ها ممکن است چندین عکس داشته باشد .)

می توانی راهنمائی ام کنید
اگر هزینه ای داشته باشه تقبل می کنم

مطمئنم که هیچ راهی نیست که به خودی خود عکس و در خروجی بیاد چون درواقع عکس در پوشه در هاست ذخیره میشه و لینک در دیتابیس قرار میگیره
خروجی که ما میگیریم هم از دیتابیس هست
اما ممکنه در برنامه ای که دارید مینویسید امکانی قرار بدید که لینک و خودش دانلود و در محلی قرار بده در vb نمیدونم و در c# فکر میکنم وجود داشت.
سلام
چطوری میشه ار اس رو بعد از نصب فارسیش کرد؟
سلام: بسته فارسی رو داخل هاست اکسترکت کنید فارسی میشه
البته میتونید از فرمهایی که ساختید بکاپ بگیرید حذف و فارسی رو نصب کنید.
(امکان بکاپ گیری در خود افزونه وجود داره.)
سلام
من می خوام مندرجات فرمهای سایتم رو در قالب محتوا تو سایتم نمایش بدم. چطور می تونم اینکار رو بکنم و با چه فرمسازی میشه اینکار رو انجام داد؟
- جوملای من نسخه 2.5 هست
- از کامپوننت های نمایش مندرجات مثل Xform و اینها نمی خوام استفاده کنم چون به صورت محتوا نشون نمیده مندرجات رو.

به عنوان مثال من میخوام کاربران شرکتهای فعال تو شهرهای مختلف رو با فرم مورد نظر ثبت و معرفی کنند. و اطلاعات ثبت شده به صورت اتوماتیک و به صورت محتوا توی مجموعه های از قبل تعیین شده ذخیره بشن. مثلا اگر کسی توی فرم ثبت شرکتها شهر تهران رو انتخاب کرد، مندرجات اون فرم توی مجموعه تهران ذخیره بشه و اگه خواست شرکتی رو توی کرج ثبت و معرفی کنه، مندرجات کاربر توی مجموعه کرج ذخیره بشه.
چنین کاری امکان پذیر هست؟ و با آر اس فرم میشه چنین کاری کرد؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
فکر نمیکنم در فرم سازهای جوملا چنین کاری به صورت پیش فرض ممکن باشه.
(باید براش ماژول بنویسید)
اما از اونجایی که ار اس به ثبتنام جوملا متصل میشه شاید بتونید یک فرم بسازید که شهرها در اون انخاب بشن و برای هر شهر یک کروه کاربری بسازید که فرم خودشون و داشته باشند اون گروه را توسط ماژول نمایش کاربران در سایت به نمایش بگذارید.
این بسته کامپوننت فرم ساز آر اس فرم فارسی شده
رو از کجا دانلود کنم؟ من یه بسته نصب کردم ولی برای جوملا 2.5 نیست.
این بسته تجاری هست و می بایست خریداری شود.
البته ار اس فرم نسخه غیر تجاری هم داره که از امکانت کمتری برخورداره و اگر فقط یک فرم ساده میخوای ایجاد کنی جوابگو هست
و اگر نمیخوای نسخه تجاری رو خرید کنید نسخه وارز رو هم میتونید در نت پیداکنید.
سلام
در برخی فرم ها دیدم که بین دوکلمه جای خالی میزارن مثلا
برای ثبت نام شماره شناسنامه شما .......... می باشد.
اگه ممکنه بفرمائید به چه صورت است ؟
لینک مرجع