پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز

من طبق آموزش ایجاد فیلد های شرطی برای مخفی کردن یا نمایش دادن فیلد دلخواه عمل نمودم اما هنگام اجرای فرم هیچ عکس العملی نشان داده نمی شه به نظر شما مشکل از کجاست ؟ ظاهرا از آخرین ورژن هم استفاده نموده ام
کدوم روش رو استفاده کردید لینک بدید.
و اسکرین شات بدید که چه طور عمل کردید...
به شرط سالم بودن کامپوننت نسخه مورد استفاده مطرح نیست.
سلام. من یه فرم عضویت با rsform دارم وقتی میخام خروجی بگیرم، بجز فایل odsش همه ی فرمت های دیگه ش مثل XML یا Xls غیر خوانا و بهم ریخته ن. و همون فرمت ods هم 61 نفر اول رو کامل نشون میده اما بعد از اون، بعضی از فیلدها مثلل نام خانوادگی و ایمیل افراد عضو شده رو 0 نشون میده. چیکا باید کنم؟ :(
سلام
این آموزش رو دنبال کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من فرمی رو طراحی کردم می خوام کاربران مهمان که ثبت نام نکردند نتوانند کلید ارسال فایل رو ببنید و جاش ی متن رو ببیند که کاربران ثبت نام نکرده رو دعوت کنه به ثبت نام و پس از ثبت نام بتونه کلید ارسال رو ببینه
از این پلایگن OSD Content Restriction plugin هم استفاده کردم ولی جواب نگرفتم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
با این پلاگین میتونید متن یا لینک رو فقط برای هر گروه کاربری که نیاز هست منتشر کنید.

آموزش این پلاگین و قبلا منتشر کردم اگر چه کارباهاش پیچیدگی نداره.
البته ار اس فرم این قابلیت رو داره که هم زمان کاربر عضو سایت هم بشه
سلام به همگی دوستان و اساتید محترم
من تو فرم پیوست یه محاسبات پرداخت اقساط وام رو انجام دادم
چند تا مشکل دارم
1-میخوام سه رقم به سه رقم فیلد مبلغ تسهیلات جداسازی بشه به اصطلاح seprator داشته باشه
2- مشابه درخواست بالا میخوام فیلد قسط و سود تسهیلات هم بدون اعشار و سه رقم به سه رقم جداسازی بشه
3-میخوام اگر کاربر فیلدی رو خالی گذاشت بهش اعلام کنه که باید فیلد پر بشه. الان اروری نمیده با اینکه اعتبار سنجی رو فعال کردم. و اینکه اگر بجای عدد حروف وارد کرد نیز اعلام کنه
ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن تو فایل پیوست محاسباتی در خصوص به توان رسوندن اعداد هم انجام شده که در صورت رفع مشکلات فوق میتونه به عنوان سمپل توسط دوستان استفاده بشه
به دلیل عدم آپلود فایل در پیوست ها لینک آپلود سنتر دیگه رو میگذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من یک فرم دارم
3 تا فیلد دار
نام
موبایل
شهر
می خوام کاری کنم که اگر شماره موبایل تکراری بود نشه فرم ثبت بشه
دوستان کسی می دونه باید چه کنم؟
لینک مرجع