پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ماژول دستی html
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان همیشه گل سر سبد پارس جوم
طاعات و عبادتون قبول باشه انشااله
به تازگی کد اچ تی ام الی خواستم بزارم رو جوملا که وقتی با ماژول دستی اچ تی ام ال میزام همه چیز عالیه فقط وقتی ماوس میره رو ماژول یه اسکرول دراز زیر صفحه ایجاد میشه وقتی این ماژول رو غیر فعال میکنم مشکلی نداره و اسکرول ظاهر نمیشه
از چند ماژول متفرقه هم استفاده کردم جهت وارد کد اچ تی ام ال به سایت ولی باز همونه فرقی نمیکنه
اینم بگم ماژول عکس پشتیبانی دست چپ سایت هست

دمو سایت:http://04.vvppnn.net/demo/
وقتی اسکرول را به سمت چپ حرکت دهید در بالای صفحه یک کادر سفید نمایش داده می شود که ممکن است مشکل از این قسمت باشد . این کادر سفید فکر می کنم مربوط به سیستم چت شما باشد .
شما کد HTML ی که در سایت قرار میدهید را اینجا قرار دهید تا بررسی شود.
سلام کدی اون سایت سرویس دهنده بهم میده فقط این چند خطه:

کد php:
<script async="" type="text/javascript"
src="http://p3chat.com/widget/uid/888835416">
</script> 

بعد من با فایر باگ اون محیط سفید رو نگاه کردم خصوصیاتش رو دیدیم یه خصوصیت داره بکه تو عکس زیر مشخص کردم ولی نمیدونم باید کجای سایتم این کد رو پیدا کنم و غیر فعالش کنم تا درست میشه چون با فایر باگ که غیر فعالش میکنم اسکرول حذف میشه

[تصویر:  77172850672959790038.png]
البته باید با تست کردن مطمئن شد مشکل به خاطر همین همین اعداد باشد باشد .
این کدها را در فایل :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می توانید پیدا کنید . البته این فایل در پوشه cache قرار داد که من متوجه نشدم این پوشه جزو پوشه های اصلی است یا تنها پوشه کش هست . اگر مورد دوم است باید بگردید فایل اصلی را پیدا کنید.

در خط های 163 در قسمت :
کد:
#lightbox-left-ico,#lightbox-right-ico{display:block;position:absolute;top:50%;left:-9999px;z-index:1102;width:50px;height:50px;margin-top:-25px;background:url("/demo/media/widgetkit/widgets/lightbox/images/buttons.png") 0 0 no-repeat;cursor:pointer}

در خط 167 وجود دارد :
کد:
#lightbox-left-ico,#lightbox-right-ico{left:auto;right:-9999px;background-position:0 -50px}
کد 999 رو در 2 فایل زیر حدف کردم ولی فایر باگ هنوز نشون میده و مشکل پابرجاست
Eyes

widgetkit-00d2d5b7.css

widgetkit-c13b63b2.css
عرض کردم خدمتتون :
نقل قول: البته این فایل در پوشه cache قرار داد که من متوجه نشدم این پوشه جزو پوشه های اصلی است یا تنها پوشه کش هست . اگر مورد دوم است باید بگردید فایل اصلی را پیدا کنید.
در حال حاضر مشکل اینه که نمیتونم پیدا کنم!
لینک مرجع