پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب کیوننا JA-Orisite سری 1.7.x
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  index.png]

همونطور که میدونید قالب کیوننا کمتر پیدا میشه و اگر هم پیدا میشه فارسی و بهینه شده نیستند ؛ امروز میخواستم قالب زیبای orisite از قالبهای کمپانی جوملارت رو معرفی کنم ، این قالب یه قرمز و مشکی هست ، تم خیلی قشنگی داره و به انجمن شما رنگ و روی تازه ای میبخشه ...

این قالب رو شخصا برای سایت خودم آماده کردم ولی خب حیف هست تنهایی استفاده کنم ...

قالب بر روی کیوننا 1.7.2 تست شده و کاملا ً جواب میده ؛ اگر جایی با مشکل برخوردید همینجا بگید ...

طریقه نصب قالب هم ؛ پس از دانلود به مسیر زیر رفته و قالب رو از حالت فشرده خارج کنید تا در لیست قالبها نمایش داده بشه ...

کد:
yoursite.root/components/com_kunena/template

لینک دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
مشکلی نیست.
سلام
قالب رو از حالت فشرده خارج کردم و در لیست قالب ها نمایش داده شد اما پیش فرض نمی شود .

مشکل از کجاست ؟

[تصویر:  attachment.php?aid=4700]
خب خودش اتوماتیک پیش فرض قرار نمییره ، روی ستاره پیش فرض کلیک کنید باید قالب پیش فرض سایتت بشه ، اگر نشد اطلاع بدید
اشکال از خودم بود و رفع شد ، فایل رو درست Extract نکرده بودم .

از اینکه این قالب رو رایگان برای عموم منتشر کردید سپاس گزارم .
سلام
من کیونای سایت ام رو از1.7 به 2.4 اپدیت کردم
به نظر شما این قالب روش کار میکنه یا نه ؟
و دیگر اینکه چرا بعد از ارتقا rtl کیونا بهم خورد و چه جوری درست میشه
و سوال مهمتر زمان انگلیسی چه جوری فارسی میشه؟ برای من زمان انگلیسی است
Rose
من تست نکردم ببینم این قالب روی نسخه 2 به بالا جواب میده یا خیر ، وقتی کیوننا رو به روز کردید ؛ طبیعتا ً قالب و فایل CSS اون هم به روز رسانی میشه ؛ از اونجائی که قالب پیشفرض کیوننا راست چین نیست ؛ به این مشکل بر میخورید .
برای درست کردنش هم باید قالب رو راست چین کنید .

یک قالب مخصوص کیوننای 2 گذاشتم که اونم خوشگله و با تغییر رنگ سربرگها و تنظیم کردن با رنگ قالب سایتت میتونه خیلی زیبا باشه
(۹-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تست نکردم ببینم این قالب روی نسخه 2 به بالا جواب میده یا خیر ، وقتی کیوننا رو به روز کردید ؛ طبیعتا ً قالب و فایل CSS اون هم به روز رسانی میشه ؛ از اونجائی که قالب پیشفرض کیوننا راست چین نیست ؛ به این مشکل بر میخورید .
برای درست کردنش هم باید قالب رو راست چین کنید .

یک قالب مخصوص کیوننای 2 گذاشتم که اونم خوشگله و با تغییر رنگ سربرگها و تنظیم کردن با رنگ قالب سایتت میتونه خیلی زیبا باشه

سلام

من تست کردم و همانطور که گفتین کار میکنه و مشکل راستچین حل میشه
ولی اپشن های قالب کار نمیکنه یعنی اینکه تغییر رنگ ها یا ایکن ها انجام نمیشه و قالب عکس العملی نسبت به تغییرات در تنظیمات قالب نشون نمیده
رنگ قرمز به قالب سایت ما نمیاد و باید عوضشه
قبلا گزینه ای تو تنظمات کیونا بود به عنوان هماهنگی با قالب جوملا که الان دیگه نیست یا من نمیبینم
رفتم داخل پوشه قالب و سی اس اس قالب و خواستم رنگ قرمز را عوض کنم ولی کلی فایل سی اس اس تو پوشه داشت و کلی رنگ تعریف شده بود !
ایا روشی هست که بتونم رنگ ها رد فایل راحتتر تشخیص بدم ؟
ضمنااون قالب جدید که گفتین ادرس اش چیه ؟

Rose
منظورم این قالب هست : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای یافتن کد رنگها هم میتونید از Color picker فتوشاپ یا میکروسافت پینت یا برنامه های مشابه استفاده کنی
لینک مرجع