پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشكل در كامپوننت jupgarde
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام بچه ها خسته نباشيد من به يه مشكل برخوردم من جوملاي 1.5 را به 2.5 مي خوام ارتقاء بدم اما به مشكل برخوردم

وقتي دكمه ارتقاء را مي زنم فقط همين 3 تا قسمت بيشتر نشون داده نمي شه و دانلود انجام نمي شه

اصلا كاري انجاك نمي شه لطفا هركي مي دونه راهنمايي كنه مشكلي پيش امده بايد سريعا جوملام را ارتقاء بدم
[تصویر:  113541-1342378563.jpg]

همانطور كه مي بينيد گزينه دانلود جوملا 2.5 اصلا حركتي نداره نمي دونم بايد چيكار كنم ؟؟؟
درود
لطفا لینک تصویر دموتون رو تصحصیح کنید
هنگام بروزرسانی باید پلاگین moo tools رو فعال کنی
داداس من يوزر پس جوملام رو براتون خصوصي فرستادم لطفا چك كنيد ممنمون مي شم
کامپوننت jUpgrade نسخه جدیدی رو منتشر کرده که 15 افزونه جدید رو پشتیبانی میکنه ، یا از آخرین نسخه این افزونه استفاده کنید یا میتونید از SP Upgrade استفاده کنید .

تجاری هست ولی بصورت رایگان از سایت من میتونید قابل دریافته
من هر كاري كردم با jupgarde نتونستم پلاگين رو هم نصب فعال كردم اما بازم نشد اول كه دكمه ارتقاء رو مي زني 3 تا قسمت مياد كه در حال پر شدنن ولي اصلا پر نمي شه !!!
تازه اولي مال بررسيه كه عمل نمي كنه
دومي مال دانلود جوملاس كه دنلود نمي كنه و
سومي ميگه فشرده سازي كه اصلا كار نمي كنه خدايي من اصلا نمي دونم بايد چيكار كنم
يعني دقيقا مثل عكس صفحه ثابت مي مونه و هيچ كاري نمي كنه !!!!!!

/////

چه طوري يا sp upgarde اين كار رو بكنم رو جولا 1.5 كه نصب نمي شه يعني جوملا قبلي رو پاك كنم يه جوملا 2.5 نصب كنم بعدش كامپوننت روش نصب كنم آدرس ديتابيسه قبلي رو بهش بدم درس مي شه ؟؟؟؟

خواهشا هركي مي دونه كمكم كنه !!!!!Blush

هركي خاص يوزر پس جوملا رو بدم ببينه مي تونه بفهمه مشكل كجاست !!!
کمی صبر کن دوست عزیز،اگر نشد خودم بهت میگم چیکار کنی
ممنونم
یه جستجویی بزنید طریقه ارتقاء با SP Upgrade رو نوشتم ، نیازی هم به حذف جوملا و یا دستکاری توش نیست ، فقط یه جوملا Joomla 2.5 صفر کیلومتر نصب کن یه جا دیگه و همه عملیات رو روی اون انجام بده
منم با جناب پوردریایی موافقم،چون واست آخرین نسخه com_jupgrade-2.5.2 رو هم از سایتش دانلود و برات نصب کردم اما فایده ای نداشت
اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که جناب پور دریایی ازش صحبت میکنند
ممنون از لطفتون

sp upgarde رو نصب كردم روي جوملاي ديگه بعد اطلاعات ديتابيس رو كه مي خواد بهش دادم
آدرس جوملا قديمي رو هم بهش دادم

دكمه ارتقاء رو هم زدم بعد مي گه

ارتقاء تکمیل شد
بررسی و نظارت بر اطلاعات

ولي هيچ اتفاقي نيوفتاد!!

test1.kfesfahan.com
يه سوالي :

وقتي مي خواد ارتقاء بده جوملا قديمي رو جوملا جديده رو از كجا مياره !!!!!؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع