پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه بروزرسانی جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
در ورژن 2.5.4 و 2.5.6جوملا که نصب کردم 14 گزینه در کنترل پنل وجود داره که یکی از اونا کارش بروزرسانی خودکار جوملاست و از این بابت کارو خیلی راحت کرده. اما یه قالب دارم که با جوملا 2.5.1 نصب شده و در کنترل پنلش فقط 12 آیتم هست. میخوام بدونم اون دوتارو چطور میشه اضافه کرد؟ (بروز رسانی هسته و افزونه ها)
جوملات رو به روز کن ، ربطی به قالب نداره
فایل بروز رسانی رو از جوملا فارسی گرفتم و نصب کردم اما بازم همونطوریه
درود
دوست گرامی بنده هم همین مشکل رو داشتم،برای شما توضیح میدم؛از صفر میگم واست
1-جوملای مورد نظرت رو نصب میکنی
2-از منوی بالا قسمت مدیریت افزونه ها رو باز کن و بعد به سربرگ آپدیت برو. جستجوی آپدیدت رو بزن و بعد از پیدا کردن فایل xml،تیکش رو بزن و آپدیت کن
3-بسته زبان فارسی جوملا رو در سایت جوملا کد از این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کن و نصب کن،بعد هم به قسمت مدیریت زبان برو و زبان فارسی قسمت مدیریت و کاربری را روی فارسی پیش فرض قرار بده
تمام
اگر مشکلی پیش اومد همینجا اطلاع بده

برای نمایان شده اون گزینه های بروز رسانی هم ؛بعد از آپدیتی گکه انجام دادی باید به قسمت پلاگین ها بری و 2 گزینه با نام های زیر رو فعال (منتشر) کنی
1-آیکن های سریع - اطلاع رسانی از نسخه ی جدید افزونه ها
2-آیکن های سریع - اطلاع رسانی نسخه ی جوملا!
تصویر پیوست نگاه کن
موفق باشی
ممنون از راهنماییت دوست عزیز ، اما همه این کارها رو انجام دادم جوملا هم 2.5.6 هست اما در لیست پلاگین ها اون 2تا نیستن !
اگر خواستی در پ.خ دسترسی بده تا واست انجام بدم
لینک مرجع