پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت نقشه سایت Xmap برای جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام و درود به همگی دوستان

ComponentJoomla 2.5

این کامپوننت یکی از بهترین کامپوننت های ایجاد نقشه سایت میباشد و طرفداران زیادی دارد و فکر میکنم جزو ده افزونه برتر به انتخاب کاربران جوملا نیز باشد.

فکر نکنم این افزونه نیاز به معرفی داشته باشه !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دانلود نسخه مربوط به جوملا 1.5 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید

اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده
سلام استادان عزیز آیا با نصب این افزونه به سئو جوملا هم اضافه خواهد شد یا نه ؟
تاثیر خوبی در سئو داره و لینک شدن مپ سایتتون
حالا اگر منظورتون چیز دیگری هست بفرمایید
(۳-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاثیر خوبی در سئو داره و لینک شدن مپ سایتتون
حالا اگر منظورتون چیز دیگری هست بفرمایید

من این کامپوننت رو نصب کردم . قبلاً هم rsseo نصب کرده بودم که حالا هم هست . مشکل اینجاست که xmap این نقشه رو کجای مسیر قرار میده تا جستجو گرها اونو بخونن . من تغییری تو xml های sitemap من نمی بینم .
همونهایی هست که rsseo ساخته بود .
ببخشید خوب ادرس این نقشه سایت چیه؟
من نقشه رو ایجاد کردم اما چه ادرسی به گوگل بدم؟!!!!!!!!!!!!!!!!
شما وارد تنظیمات کامپوننت که بشید، یک آدرس html هست و یک آدرس xml

شما باید آدرس xml رو به گوگل معرفی کنید
(۲۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما وارد تنظیمات کامپوننت که بشید، یک آدرس html هست و یک آدرس xml

شما باید آدرس xml رو به گوگل معرفی کنید

وقتی روی اونها کلیک می کنیم نقشه ها رو نشون نمیده ؟
چکار کنیم ؟
خوب من فکر کنم مشکلم رو پیدا کردم و جاب تعجب داره
رفته بودم از سایت خودش آخرین نسخه رو گرفتم و نصب کردم که مشکلی رو که گفتم بوجود اومد بعد توی نت یه سرچی زدم اومدم از پارس جوم این نسخه رو دانلود کردم نصب کردم دیدم درست شد
جای بسی تعجب هست که چرا اینطوریه !!!
The requested sitemap does not exitsبا سلام من این رو نصب کردم و وقتی تو سایتم اجراش می کنم پیغام می ده
دوست عزیز
آدرس سایت سازنده بالا هست

جدید ترین نسخه xmap رو دانلود ونصب کنید
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع