پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین فارسی تغییر رنگ و تصویر پس زمینه سایت(بک گراند) mmBackground برای جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توسط این پلاگین کاربردی میتونین بدون تغییر کدهای css تصویر پس زمینه سایت و یا رنگ دلخواه رو برای زمینه قرار بدین.
Plugin :j16: :j17: Joomla 2.5
تست و فارسی شده توسط خودم! Ok

نسخه اصلی برای Joomla 1.5 این افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و فارسی شده اون برای نسخه Joomla 1.5 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا معرفی شده.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.
[align=right]سلام. ممنون از پلاگینی که معرفی کردید. ولی من روی جوملا2.5 تست کردم نشد!!!
سلام منم تشكر ميكنم.
لطفا براي استفاد راهنمايي بفرماييد چون من با اينكه پلاگين رو فعال هم كردم اما باز تغييري نديدم حتي يك تصوير هم در قسمت خصوصيات پلاگين وارد كردم آدرسشو.لطفا كمكم كنيد.
باتشكر
فایل pdf زیر راهنمایی هست که سایت سازنده قرار داده، کامل توضیح داده.

یاعلی
با سلام
من کار کردم خيلي خوب بود خيلي دنبال يه همچين چيزي بودم مخصوصا براي انداختن عکس تو پس زمينه که واقعا کارمو راه انداخت. مرسي
من نصب کردم جواب نداد
منم نصب کردم جواب نداد می زنه اهیچ پارامتری برای این پلاگین موجود نیست
(۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ صبح)eshantion نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نصب کردم جواب نداد

(۱۵-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ صبح)puya نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم نصب کردم جواب نداد می زنه اهیچ پارامتری برای این پلاگین موجود نیست

سلام.

نصب افزونه برای اینجور موارد لازم نیست. به نظرم بهتره برای تغییر موارد این چنینی مانند رنگ پس زمینه سایت و یا تصویر پس زمینه کدهای قالب رو ویرایش کنید. (استفاده زیاد از پلاگین ها و سایر افزونه ها هم سرعت جوملا رو پایین میاره و هم ممکنه آینده آپدیت نشن و مشکل امنیتی ایجاد کنه)

من خودم تا جایی که بتونم با تغییر کدها و سورس جوملا نیازهامو برطرف میکنم و اگر مجبور بشم اونوقت افزونه نصب میکنم.

شما اگر میخواهید رنگ و یا تصویر پس زمینه سایتتون رو تغییر بدید و نمیدونید چطور این کار رو کنید آدرس سایتتون را بذارید تا دقیقا بگم تو کدوم فایل و کدوم خطش میتونید تغییرات مد نظرتون رو اعمال کنید

یا علی
لینک مرجع