پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
[تصویر:  foxegovcv.png]
:j17::j16:Joomla 1.5ModuleComponent
این افزونه بسیار زیبا و کامل توسط تیم ایگلت فارسی گردید
و امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد
این سیستم دارای کامپوننت و ماژول می باشد. حال این سیستم بطور کامل فارسی شده است
لینک جوملا :http://www.fox.ra.it/joomla-extensions/fox-contact-form.html
سیستم ویرایش شد به ورژن جدید و آموزش تصویر :
لینک دانلود » دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم آموزشی »http://www.aparat.com/v/df636c516e0f77c7042268be4aa6bf4e224261
این سیستم توسط برخی سایت های جوملا به فروش می رسیده است که دیگر به فروش نمی رشد
سیستم آپدیت شد .
پشتیبانی این افزونه توسط سایتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کامپوننت رو دوبار ترجمه کردیم قبلا ً یکبار خودم برای جوملای:j16: و بار بعد برای نسخه Joomla 2.5 هم یکی دیگه از دوستان پارس جومی و رایگان هم در اختیار بقیه بوده

البته مطمئنم این باید متفاوت باشه ، چون ترجمه ای که توی سایت فاکس گذاشته بودن اصلا خوب نبود
(۲۲-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ عصر)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کامپوننت رو دوبار ترجمه کردیم قبلا ً یکبار خودم برای جوملای:j16: و بار بعد برای نسخه Joomla 2.5 هم یکی دیگه از دوستان پارس جومی و رایگان هم در اختیار بقیه بوده

البته مطمئنم این باید متفاوت باشه ، چون ترجمه ای که توی سایت فاکس گذاشته بودن اصلا خوب نبود

دوست عزیز shentia آخرین کسی بود که ترجمه کرد و شرکت ها دارن استفاده می کنند
shentia =shamimi
خودم هستم
اگر ایرادی دیدی بگید
این افزونه پارسال ترجمه شد توسط من که در fox هم ثبت شد Inlove
آقا واقعاً جای تشکر داره * و نمیشه تنها با کلیک کردن رو ی اعتبار یا تشکر از این زحمت قدر دانی کرد .

فقط یه سوال این افزونه رو خودتون نوشته اید یا تنها فارسی سازی کردید ؟
(۲۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ عصر)shamimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۲-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ عصر)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز shentia آخرین کسی بود که ترجمه کرد و شرکت ها دارن استفاده می کنند
shentia =shamimi
خودم هستم
اگر ایرادی دیدی بگید
این افزونه پارسال ترجمه شد توسط من که در fox هم ثبت شد Inlove

من ترجمه نسخه قبل رو کامل انجام داده بودم . ولی متاسفانه بعد از اینکه برای سایت سازنده ارسال کردم . ترجمه من رو با چنتا سایت دیگه ترکیب کرده بودند که یه چیزه واقعا افتضاحی در اومده بود . امیدوارم این یکی نسخه دیگه اینطور نشده باشه
شاید پس بخاطر همین بود که ترجمه سایت فاکس جالب نبود ، چند مدت پیش برای کاری دانلود کردم ولی وقتی ترجمه قاطی رو دیدم منصرف شدم .
(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید پس بخاطر همین بود که ترجمه سایت فاکس جالب نبود ، چند مدت پیش برای کاری دانلود کردم ولی وقتی ترجمه قاطی رو دیدم منصرف شدم .

بله درسته اگر می خواهید ببینید تصاویر را در لینک زیر قرار داده ام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشیدRose
کار ترجمه اش رو مهندس شمیمی انجام دادند. با آرزوی موفقیت برای همه ی شما دوستان
سلام اقا ما چزور می تونیم کپی رایت FOx را پاک کنیم . مرسی
برای برداشت کپی رایت باید خریداری کنید محصول را Blush
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع