پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فروشگاه ساز Virtumart فارسی برای جوملا فارسی 2.5 و جوملا 1.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
[تصویر:  b_200_0_16777215_0___images_stories_01ne...artj25.png]

هدیه ویزه گروه جومینا به مناسبت میلاد با سعادت مولای شیعیان

قبل از هر چیر این روز خجسته را خدمت شما و خانواده محترمان تبریک میگوییم . به مناسب این عید بزرگ چند روزی بود که مشغول آماده سازی فروشگاه Virtumart برای جوملا 2.5 فارسی جومینا بودیم تا بتوانیم هدیه ای درخور بازدیدکنندگان سایتمان و این عید مبارک تقدیم کنیم . فروشگاه ساز ویرچومارت فارسی نسخه 2.0.6 برای اولین بار است که به صورت کاملا فارسی منتشر میشود و بسیاری از کاربران و طراحان سایت ها منتظر انتشار این افزونه گرانبها بودند . این افزونه نیاز به تعریف ندارد اما برای آنان که شاید آشنایی کمی با این افزونه داشته باشند همین قدر بس که در پیش رو خود یکی از کامل ترین فروشگاه ساز های دنیای وب را دارید . فارسی سازی این افزونه بسیار مشکل و طاقت فرسا بوده است چرا که بیش از 2600 خط برای ترجمه وجود داشته است که به دلیل پیوستگی و به ویژه تخصصی بودن ترجمه تماما توسط یک نفر به انجام رسیده است .

edame.jpg

این نسخه از فروشگاه ساز ویرچومارت با جوملا 2.5 و همچنین جوملا 1.5 هماهنگی کامل داشته و باگ های موجود در ان کاملا از بین رفته است در این نسخه امکانات بسیار زیادی گنجانده شده است که انصافا امکان نقل تمامی این امکانات را نداریم . چرا که در صورتی که بخواهیم تمامی این امکانات را یک جا ذکر نماییم میباید کتابچه ای حداقل 80 صفحه ای برای ان در نظر بگیریم .

لذا پیشنهاد میکنیم خودتان با نصب افزونه تمامی قسمت ها را بررسی نمایید . برای راحتی کاربران و کسانی که اولین بار است از این سیستم قصد استفاده دارند تمامی متون راهنما افزونه ترجمه شده است که با قراردادن موشواره و کمی مکث میتوانید توضیحات مربوز به ان را مطالعه نمایید این مورد کمک بسیار زیادی در استفاده از این افزونه برای شما خواهد نمود

اسکرین شات :
[تصویر:  screenshop1.png] [تصویر:  screenshop2.png]

نکته : تمامی پلاگین های اتصال این فروشگاه ساز به بانک های عضو شبکه شتاب آماده شده است که میتوانید جهت اطلاعات بیشتر بر روی هر تصویر کلیک کنید
[تصویر:  _________________4e3f78c6a2372_120x120.png] [تصویر:  melat.png] [تصویر:  parsian.png]
سایر پلاگین های اتصال نیز در حال نگارش است. امیدواریم از این افزونه استفاده لازم را ببرید

فارسی سازی : جومینا
خیلی ممنون!:Rose
من نصب و تست کردم، خیلی ایرادات داره
توصیه میکنم فعلا با همون 1.19 کار کنید تا ورژن جدید ترش بیاد
ایراداتشو بفرمائید لطفا
با سلام و تشکر میشه پسورد فایل زیپ رو به من بگید
دوست عزیز
سلام
پسور فایل برداشته شد
و پست اول بروزرسانی گردید
حالا میتوانید دانلود و استفاده کنید

موفق و پیروز Rose
ممنون
مهندس
من اصلا حواسم نبود
با سلام و تشکر
من این فروشگاه را روی جوملا 2.5 نصب کردم و با خطا مواجه شد که میگه یک خطا در بارگذاری فایل به سرور رخ داده است .
البته فایل نصبی را یک بار از سایت شما و یک بار هم از جومینا آپلود کردم که هر دو خطای یکسان داد لطفا بررسی کنید .
مشکل بخاطر حجم فایل است و میتونید با تغییر مقدار حجم فایل در تنظیمات کلی حجم آپلود را زیاد کنید و یا از طریق لینک مستقیم نصب کنید.
سلام من نصب کردم ولی بعض از منوها راانتخاب میکنم این خطاها را میدهد
محصولات این خطا
کد:
vmError: exeSortSearchListQuery Table 'cd4dvd_eshop.qyv8j_virtuemart_products_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM `qyv8j_virtuemart_products_fa_ir` as l JOIN `qyv8j_virtuemart_products` AS p using (`virtuemart_product_id`) LEFT JOIN `qyv8j_virtuemart_product_prices` as pp ON p.`virtuemart_product_id` = pp.`virtuemart_product_id` group by p.`virtuemart_product_id` ORDER BY `product_price` ASC LIMIT 0, 10
vmError: exeSortSearchListQuery Table 'cd4dvd_eshop.qyv8j_virtuemart_categories_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT c.`virtuemart_category_id`, l.`category_description`, l.`category_name`, c.`ordering`, c.`published`, cx.`category_child_id`, cx.`category_parent_id`, c.`shared` FROM `qyv8j_virtuemart_categories_fa_ir` l JOIN `qyv8j_virtuemart_categories` AS c using (`virtuemart_category_id`) LEFT JOIN `qyv8j_virtuemart_category_categories` AS cx ON l.`virtuemart_category_id` = cx.`category_child_id` WHERE cx.`category_parent_id` = 0 ORDER BY category_name ASC

صورت کالا
vmError: exeSortSearchListQuery Table 'cd4dvd_eshop.qyv8j_virtuemart_products_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM `qyv8j_virtuemart_products_fa_ir` as l JOIN `qyv8j_virtuemart_products` AS p using (`virtuemart_product_id`) LEFT JOIN `qyv8j_virtuemart_product_prices` as pp ON p.`virtuemart_product_id` = pp.`virtuemart_product_id` WHERE ( p.`published`="1" ) group by p.`virtuemart_product_id` ORDER BY `product_price` ASC LIMIT 0, 10

سفارشات
vmError: exeSortSearchListQuery Table 'cd4dvd_eshop.qyv8j_virtuemart_paymentmethods_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS o.*, CONCAT_WS(' ',u.first_name,u.middle_name,u.last_name) AS order_name ,pm.payment_name AS payment_method FROM qyv8j_virtuemart_orders as o LEFT JOIN qyv8j_virtuemart_order_userinfos as u ON u.virtuemart_order_id = o.virtuemart_order_id AND u.address_type="BT" LEFT JOIN qyv8j_virtuemart_paymentmethods_fa_ir as pm ON o.virtuemart_paymentmethod_id = pm.virtuemart_paymentmethod_id WHERE o.virtuemart_vendor_id = "1" ORDER BY created_on DESC LIMIT 0, 10

لطفا بفرمائید چگونه خطاهارابرطرف کنم
لینک مرجع