پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست ترجمه کامپوننت Komento
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با یاد حق

سلام دوستان . دوستان من خیلی دنبال یه مامپوننت زیبا و کار آمد میگشتم . والا دیگه از جی کامنت و . . . بدم اومد . چشم خورد به کامپوننت کومنتو که نصبش کردم و خیلی خوشم اومد . چیزی از زبیایی کم نداره علاوه بر اون کارایی بسیار بالایی داره .

یکی از دوستان اینجا معرفی کرده بود .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به ورژن 1.5 احتیاج دارم . خودم هم میتونم تو ترجمه کمک کنم (یه طوری کامپیوتری ولی از هیچی بهتره ) مدیریتش تقریبا 800 تا 1000 خط هست و سایتشم 200 تا 300 خط . تو قالب های شرکتی مثل راکت تم و یوتم و . . . اگه زبان سایت راسیت چین باشه به طور خودکار راست چین میشه ( تو قالبای دیگه تست نکردم ) کلا خیلی خوبه . اگه ترجمه بشه بشه فک کنم جی کامنت دیگه استفاده نشه . با تشکر .
این افزونه بررسی و در صورت تایید در لیست ترجمه قرار خواهد گرفت.
اگه تایید شد ما هستیم ها!
این افزونه ترجمه شده موجود هست

یا علی
آدرس؟
نسخه 2.5:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه 1.5:

خیلی ممنون فوق العاده بود
لینک مرجع