پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت قدرتمند HDVideoshare براي ساخت گالري فيلم به همراه قالب اما يه مشكل داره!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها خسته نباشيد اميدوارم حالتون خوب باشه Rose

اين كامپوننت رو دانلود كردم و گذاشتم واسه دانلود دوستان به همراه قالبش !!!! براي جولا 1.5 1.7 1.6

اما يه مشكل داره ويديو ها عالي آپلود مي شه مديريتشم نصبتا قوي هستش اما نمي دون چرا ويديو ها را اجرا نمي كنه تو قسمت تنظيم پلير آخر صفحه لايسنز مي خواد شايد مشكل مربوط به لايسنز باشه

اگر كسي متوجه شد مشكل كجاست مطرح كنه استفاده كنيم !!!!!

دموي شركت سازنده :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لينك دانلود :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قالب :

مشاهده از سايت خودم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيكي پندارتان باشد
(۸-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ صبح)reza_101010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها خسته نباشيد اميدوارم حالتون خوب باشه Rose

اين كامپوننت رو دانلود كردم و گذاشتم واسه دانلود دوستان به همراه قالبش !!!! براي جولا 1.5 1.7 1.6

اما يه مشكل داره ويديو ها عالي آپلود مي شه مديريتشم نصبتا قوي هستش اما نمي دون چرا ويديو ها را اجرا نمي كنه تو قسمت تنظيم پلير آخر صفحه لايسنز مي خواد شايد مشكل مربوط به لايسنز باشه

اگر كسي متوجه شد مشكل كجاست مطرح كنه استفاده كنيم !!!!!

دموي شركت سازنده :

لينك دانلود :

قالب :

مشاهده از سايت خودم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيكي پندارتان باشد

يه سوال كسي نيست منو كمك كنه
يه گالري فيلم مي خوام همراه با بخش و مجموعه مثل خود جوملا
از همین افزونه با توجه به توضیحاتش و دموش می تونی استفاده کنی، البته من نصب نکردم تا مشکلی که گفتن رو چک کنم، از افزونه های رایگانی مثلدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونید استفاده کنید.
دوستان معمولا سیستم های share ویدیو در جوملا مشکلشون با convert کردن فایل هاست

بنده پیشنهاد میکنم اگر مشکل با نمایش فایل ها داشتید با این سایت convertor بصورت آنلاین فایل هاتونو convert کنید بعد در کامپوننت اضافه کنید:

یا علی
لینک مرجع