پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب رایگان YouGrids سازگار با جوملا 2.5 و 1.7
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی

Joomla 2.5 :j17:

این قالب یکی از بهترین قالب های رایگان برای جوملا میباشد! و RTL را هم پشتیبانی میکند !
اگه دانلود نکنی از دستت رفته

اینم اسکرین شات
[attachment=4197]

این قالب همراه با پلاگین مربوط به مگا منو منتشر گردیده که بنده هر دو را برای دانلود قرار میدم !

پیوست اول قالب میباشد
و پیوست دوم پلاگین مربوط به مگامنوی قالب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RoseRoseRoseRose
اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده
من این قالب رو نصب کردم ولی نمی دونم موقعیت منو کدوم ماژول هست منوی اصلی رو میگم
اخه هر کاری میکنم نمی تونم ماژول ورود به سایت رو بذارم تو منوی اصلی /
با افزودن کد زیر به انتهای آدرستون میتونین موقعیت های قالبتون رو مشاهده کنین و ماژول رو در موقعیت دلخواه قرار بدین.

کد php:
/?tp=

موفق باشید
برای این منظور شما باید از قابلیت خود مگامنو قالب استفاده کنید.
البته من تست نکردم ولی میتونید بسته نصبی اون رو اگر موجود است نصب و تنظیمات رو ببینید.
بعد از نصب پلاگین مگامنو این قالب وفعال سازی ان در هنگام ایجاد منو جدید در منو اصلی یک تب در سمت چپ پارامترها به نام YJ Mega Menu Parameters اضافه میشه که میتونید ماژول هم در منو نمایش دهید.
مگا منو نصب هست اما من نمیتونم موقعیت منوی اصلی رو به ماژول بدم -بدون مگا منو هم میشه این کارو کرد . ولی اصلا" تو موقعیت ها موقعیت منو اصلی وجود نداره
نام موقعیتش top menu باید باشه.
ولی برای اینکه متوجه بشید چگونه ماژول را در منو نمایش دهید میتونید بسته نصبی جوملا 2.5 اون رو از ادرس زیر دانلود و روی لوکال نصب کنید.

اگر جوملا 2.5 را نیاز دارید توجه داشته باشید بسته Yougrids Demo J25 را دانلود کنید.
در دمو هم همانطور که میتونید مشاهده کنید ماژول ورود در نو نمایش داده شده است.

اگر ماژولی را در موقعیتی که منو قرار دارد نمایش دهید با منو بالا ایجاد تداخل میکنه و چهره سایت رو بهم میریزه.
در موقعیت TOP MENU قراردادم ولی نمی یاد ، تاپ منو بالای موقعیت منو فکر کنم باشه
میخوام شبیه این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منوی ثبت نام وورود به سایت قراربدم
دوست عزیز شما یا حرف مارو قبول نداری یا حوصله نداری تست کنی.
خود منو باید این قابلیت رو داشته باشه که این قالب دارای مگا منو هست و این قابلیت رو داره.اون سایت هم از مگا منو استفاده کرده.
من توضیحا کامل را به شما دادم.شما دمو انگلیسی این قالب رو نصب کنید و منوها رو بررسی کنید ببینید چگونه قرار داده.حجمش هم ده مگ بیشتر نیست و میتونید دانلود کنید.

اگر بخواهید مانند سایتی که گفتید موقعیت سرچ هم داشته باشید در کنار منو باید قالب ویرایش بشه و یک موقعیت جدید در کنار اون برای قرار دادن سرچ ایجاد بشه.
باز هم از هرکی بپرسید بهتون میگه باید توسط خود منو نمایش دهید.
جناب گنجی اون سایت خود منه زنبیل 24 - من مگا منو نصب نکردم اونجا - میخوام بدونم توی این قالب موقعیت منوی اصلی کجاست همین - از حوصله ای که بخرج دادین ممنونم
از دوستان عزیز کسی میتونه مشکل منو حل کنه
من که میگم این قالب موقعیت منوی اصلی براش تعریف نشده
من میخوام ماژول ثبت نام رو تو منوی اصلی قرار بدم
توي عزيز و محترم.
اگه نگاه كنيد اينجا فقط قالب معرفي شده.

توي بخش مباحث و مشكلات عمومي مشكلتون رو مطرح كنيد لطفا.با تشكر از همكاري شما
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع