پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ترجمه کاتالوگ ساز ZOO
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  1e60123a3a0d.jpg]

سلام .

حتما ً همه با کامپوننت K2 آشنا هستید ، یک کاتالوگ ساز عالی ، کامپوننت کاتالوگ ساز ZOO هم دقیقا ً مثل K2 هست با امکانات جالب که بنظرم چیزی از کا2 کم نداره . البته این کاتالوگ ساز نسخه رایگان و تجاری رو داره .
در نسخه رایگان فقط یکی دوتا از امکانات فعال هستند ، ولی نسخه تجاری واقعا عالیه ...

میخوام نسخه جدید این افزونه رو ترجمه کنم ، فقط نظرتون رو درباره این کامپوننت خواستم بدونم ...

ارزش وقت گذاشتن رو داره یا خیر ؟

مرسی Rose
کامپوننت خوبیه من قبلا یک مقداریش رو ترجمه کردم و لی چون کار پیش اومد دیگه نتونستم ادامه بدم

خواستید براتون ارسال می کنم فایل ها رو این رو هم ذکر کنم که علاوه بر ترجمه باید بعضی جاها راست چین بشه این رو برای تر تمیز شدن کار عرض کردم
بله میدونم سعی میکنم تر و تمیز باشه ... نسخه دیگه برای جوملای :j17: رو دیدم که خیلی بد کار شده بود
افزونه خوبیه
اگه واسه Joomla 1.5 ترجمه کنین خیلی خوبه
فکر میکنم روی تمامی نسخه های جوملا جواب میده ، هرچند خودم از Joomla 1.5 استفاده نمیکنم
سلام مهندس برای جوملا 1.5 باید بهتر باشه
راستی تجاری را ترجمه کنید
ممنون
من دارم روی نسخه 2.5.17 کار میکنم ؛ البته فقط نسخه سازگار با جوملای :j17: Joomla 2.5 فعلا ً بخش کاربری رو ترجمه کردم و حدود نود درصد هم همه قسمتهاش رو راست چین کردم ..

حدود هزار خط و اندی فقط ترجمه قسمت مدیریت هست بعلاوه فایلهای XML و PHP که باید دنبالشون بگردم ...

فکر نمیکنم دیگه حوصله کار روی نسخه Joomla 1.5 رو داشته باشم .
والا Joomla 1.5 هم نسخه عالی هست
اگه ممکنه لینک بدین من واسه Joomla 1.5 اماده کنم
نمیگم نسخه بدیه ...

اونهم خیلی خوبه ولی خب چون خودم دوست ندارم و وقتشم ندارم دیگه بیخیال Joomla 1.5 شدم ....

فایل رو پیوست میکنم . البته توی یکی از سایتها یه نسخه فارسی شده ش رو دیدم احتمالا نمیخاد ترجمه کامل کنی
خوب اگه میشه اونو بزاری دوباره کاری نشه
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع