پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بسته نمایندگی ایرانخودرو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
برای امروز من بسته نمایندگی ایرانخودرو را قرار می دهم !

در این بسته از کامپوننت رزرو برای گرفتن وقت تعمیرگاه از نمایندگی استفاده شده است
از ماژول jv tabs و jv handline نیز استفاده شده است

[تصویر:  454.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بسته به پیشنهاد مدیران قرار داده شده است
موفق باشید
درود .
دوست عزیز ظاهرا دمو مشکل دارد .

لطفا بررسی کنید .

تشکر .
دمو مشكلي نداشت

ولي چون دوستمون فرمودند كه دمو موقت هست اين عكس اگه باشه بد نميشه تا بعدا هم كسي خواست بتونه ببينه . ممنون جناب اعتمادي كارتون خيلي خوب بود

[تصویر:  454.jpg]
دوست عزيز آقا امين يك سوال
چطوري از كل سايت اسكرين شات گرفتيد ؟
ميتونيد پلاگين FireShot را روي مرورگرتون نصب كنيد
اينم لينكش

با دكمه prtsc sysrq كه روي كيبورد هست هم ميتونيد عكس بگيريد و در فتوشاپ pas كنيد

ولي من با اولي كار ميكنم چون كيفيتش خوبه
(۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
برای امروز من بسته نمایندگی ایرانخودرو را قرار می دهم !

در این بسته از کامپوننت رزرو برای گرفتن وقت تعمیرگاه از نمایندگی استفاده شده است
از ماژول jv tabs و jv handline نیز استفاده شده است

این بسته به پیشنهاد مدیران قرار داده شده است
موفق باشید

با سلام

خیلی ممنون از زحماتی که می کشید

اگر زحمتی نیست این افزونه ای را که در سایت خودتان را هم استفاده کرده اید را به من هم بدهید

همان افزونه ای که درونش 4تا عکش است و به صورت کشویی بازو وبسته می شود

با تشکر
درود .

دوستان وقتی میام مشخصات دیتابس را میدم و برم مرحله بعدی با ارور زیر مواجه میشم !

AJAX error:
timeout(undefined)

Raw Data:

باید چیکار کنم ؟
سلام

اگه بسته با akeeba ساخته شده باشه .

akeeba مشكل داشته و بسته درست درست بكاپ گرفته نشده منم به اين مشكل برخورد كردم . شما روي لوكال نصب كنيد akeeba را پاك كنيد و آخرين ورژن را دانلود بعد نصب كنيد و تنظيمات لازم براي ساختن بسته را انجام بديد .
اون سيستم كشويي براي قالب هست ولي تو انجمن

يادم مياد كه جناب گنجي چنين چيزي معرفي كرده بودند اسمش را حضور ذهن ندارم
دوستان آیا مشکلی در نصب بسته موجود است !
اگر جواب بله است بگویئد تا بررسی کنم
ولی یادم است مشکلی تا به الان ارائه نشده است !
فكر نكنم چيز خاصي باشه
اگه با akeeba بسته را آماده كرديد آخرين نسخه را نصب كنيد سعي كنيد از همون انگليسي استفاده كنيد مجددا بك آپ بگيريد . اگه شما خودتون بسته كه آماده كرديد را نصب كرديد كه ديگه هيچي
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع