پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب JA Elastica زیبا و رایگان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  multiple%20block.jpg]

[تصویر:  color1.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود

دوست عزیز

اگر می توانید فایل منو را به تنهایی برای دانلود قرار دهید
و یا اگر مشابه این منو را در جایی دیده اید برای دانلود لینک بدهید.

با تشکر
سلام
من یه مشکل با این قالب دارم

یک بار بسته نصبی رو با اطلاعات نمونه نصب کردم و به همین شکل که شما گذاشتین نمایش داد.

اما وقتی بدون اطلاعات نمونه نصب کردم شکلش عوض شد و عرض کانتنت زیاد شد . یعنی این تعداد ستون رو نداره و حداکثر 3 ستونه می شه .
مشکل چیه ؟

می خوام اینطور باشه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از سید طاها عزیز . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فارسیش موجوده

razie : از مگامنو استفاده شده . سرچ کنید پیدا میکنید

probing_online : در قسمت تنظیمات قالب الاستیکا در مدیریت جوملا میتونید تعداد ستون ها رو مشخص کنید . البته باید ماژول یا مطلبی توی اون موقعیت داشته باشین که نمایش داده بشه
ممنون
اما من تو تنظیمات چیزی پیدا نمی کنم . خیلی گشتم . نداره همچین گزینه ای .
داداش من الان نصبش کردم ظاهرا تعداد ستون ها متغیره و بر اساس اندازه مانیتورها تغییر میکنه
این توضیحات شاید کمکت کنه
باید فایل Layout.css رو ادیت کنی تا درست بشه
لینک مرجع