پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نسخه فارسي كامپوننت acoordion gallery
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ModuleComponentJoomla 1.5
[تصویر:  34386.png]
گالري آكاردئوني كه آقاي گنجي در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفي نموده بودند رو خيلي جالب و پر كاربرد ديدم و اين افزونه رو ترجمه نمودم.
اين گالري رو به همه عزيزاني كه ميخواهند بخصوص فروشگاه تخفيف راه بيندازند پيشنهاد ميكنم

از امكانات اين گالري:
سازگاري با جوملا Joomla 1.5
ساخت مجموعه هاي نا محدود
آپلود چند فايل با هم
نوشتن قيمت اصلي كالا و قيمت تخفيف خورده كالا
استفاده از فلش
كنترل كاربر خيلي خوب
امكان نمايش به 3 صورت با تنظيمات خود كاربر
امكان نمايش بارش برف و كنترل آن
امكان درج تصوير بزرگ و تصوير كوچك

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين بسته بهمراه كامپوننت و ماژول ميباشد.
سلام دوست عزیز
ممنون از لینک خوبتون
به کارم اومد
ممنون
سلام
تشکر میکنم
فقط مشکلم اینجاست که فلش هست آیا نسخه بدون فلش هم دارین ؟
افزونه بدون فلش هم موجود است ولی این نسخه بدون فلش نداره.در انجمن میتونید افزونه های اکاردئونی را سرچ کنید.
سلام
ممنون از ترجمه تون
فقط یه مشکلی هست:
من اسم مجموعه ها رو که فارسی میدم نشون نمیده، ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
ممنون
بنده فارسي زدم كار كرده.باز هم تست ميكنم فردا بهتون خبرشو ميدم
(۸-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ صبح)pivi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از ترجمه تون
فقط یه مشکلی هست:
من اسم مجموعه ها رو که فارسی میدم نشون نمیده، ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
ممنون

سلام و درود
دمو از کارتان نگذاشید . معمولا فلش به تنهایی از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند . اما ظاهرا دوستان فرمودند این افزونه پشتیبانی می کند .
اگر مشکلی در نمایش محتوای فارسی داشتید ممکن است به دلیل استفاده بعضی کاراکتر های خاص زبان فارسی باشد . مثل حرف " ی "
سلام دوستان
من از این افزونه استفاده کردم
خیلی عالیه
فقط یک مشکلی هست
این xml/swf که کنار اسلاید شو می افته رو چطوری می تونم بر دارم؟

لینک سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اسلاید شو بصورت فلش هست و کپی رایتش یک لایه از فلش قرار دادن ، برداشتنش اصلا ساده نیست - شما باید فایل SWF اسلایدشو رو با نرم افزارهایی مربوط به فلش دیکامپرس کنید ، لایه رو بردارید و دوباره کامپرسش کنید ..
فکر میکنم نسخه اصلیش رو خریداری کنید راحت تر باشه
لینک مرجع