پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگين فارسي نمايش فايل هاي پي دي اف(pdf)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با عرض سلام.نام اين پلاگين enbed_pdf هستش و من امروز ترجمش كردم.
به وسيله اين پلاگين ميتونيد فايل هاي پي دي اف خودتون رو در صفحه وب به اجرا بگذاريد.

از امكانات اين پلاگين:
با نسخه هاي Joomla 1.5:j16::j17: سازگاري كامل دارد.
قابليت انتخاب نمايشگر: 1-نمايشگر گوگل 2-نمايشگر برنامه adobe pdf
قابليت انتخاب ارتفاع و عرض دلخواه
نوار ابزار برنامه Adobe Reader
پنل علامت برنامه Adobe Reader
نوار اسكرول برنامه Adobe Reader
نوار جستجو برنامه Adobe Reader
لينك نظرات پي دي اف
نگهدارنده مكان لينك پي دي اف
پروکسی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بجاي دمو عكس از مديريت و نمايش در مطلب رو گذاشتم
اميدوارم مورد تاييد اساتيد عزيز قرار گرفته باشه.
سلام موقع نصب eror میده
متن ارور را بنویسید.
من روی جوملا 1.5 تست کردم نصب شد بدون مشکل !
JInstaller::install: The language file 'de-DE.plg_content_enbed_pdf.ini' could not be installed because the Administrator language package for 'de-DE' has not been installed or does not exist.

در ضمن وقتی هم فایل pdf را وارد میکنم در صفحه نمایش سایت در همون کادری که مشخص کردم واسه نشان دادن pdf خطای The page cannot be displayed میده
در مورد سوال اول شما جوابشو بايد اساتيد بدن.ولي در مورد سوال دوم شما اينه كه وقتي آدرس اشتباه وارد كني اين ارور رو ميده.
در ضمن از مرورگر فايرفاكس هماهنگي بيشتري داره تا ie
افزونه را دوباره دانلود و نصب کنید.چون ارور مربوط به فایل زبان دانمارکی باید باشه البته میتونید خط زیر رو از فایل نصب یا همون xml افزونه حذف کنید
کد:
<languages>
        <language tag="en-GB">en-GB.plg_content_enbed_pdf.ini</language>
        <language tag="de-DE">de-DE.plg_content_enbed_pdf.ini</language>
    </languages>

در فایل نصب و در قسمت بالا خط زیر را حذف کنید.

کد:
<language tag="de-DE">de-DE.plg_content_enbed_pdf.ini</language>
مشکل زبان که حل شد
ولی همچنان The page cannot be displayed دارم
موقعی که فایل pdf رو میذارم برای نمایشش این خطا رو میده ولی بعد از چند لحظه مسیر رو بصورت لینک نشون میده که باید فایل pdf رو دانلودش کنی از سایت و بالاش مینویسه PDF plugin is deactivated! Please click the link
در صورتی که من میخام فایل pdf رو مثل عکس نشون بده
(۶-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ عصر)moh3n110 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی همچنان The page cannot be displayed دارم
موقعی که فایل pdf رو میذارم برای نمایشش این خطا رو میده ولی بعد از چند لحظه مسیر رو بصورت لینک نشون میده که باید فایل pdf رو دانلودش کنی از سایت و بالاش مینویسه PDF plugin is deactivated! Please click the link
در صورتی که من میخام فایل pdf رو مثل عکس نشون بده
دوست عزيز شما بايد كد رو خيلي درست بزنيد.اين كد رو هم امتحان بكنيد.بايد مشكلتون حل بشه
کد:
{pdf}http://heinelt.info/pdf/ds_futro_s300.pdf|height:400|width:300|app:google{/pdf}
حواستون به آدرس باشه كه بدون WWW وارد كنيد
من شبکه داخلی دارم به اینترنت وصل نشدم فایلامو از روی سیستم میخونم
سلام تشکر از افزونه قشنگتانBravo
باهش میشه فایل پی دی اف رو تمام صفحه نمایش داد؟
مثل همین عکس

به صورت لینک آور نباشه در مطلب نبشه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع