پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش مجموعه تصاویر کامپوننت فوکاگالری با Phoca Gallery category module
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Module Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1330535800_1_6bcf5b0445.png]

درود
توسط این ماژول میتوانید مجموعه تصاویر موجود در فوکاگالری را همراه با نمایش اولین تصویر بصورت بندانگشتی و نام و توضیح مجموعه نمایش دهید !

[تصویر:  1330535924_1_c382a84160.png]

برخی از ویژگی ها :
نمایش تعدا تصاویر موجود در مجموعه
امکان نمایش بیشتر از یک تصویر بند انگشتی از مجموعه ها
امکان نمایش مجموعه و زیر مجموعه های موجود
قابلیت تنظیمات کامل از مدیریت افزونه ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب گنجی
خسته نباشید و دستتون هم درد نکنه
میتونم خواهش کنم افزونه ای بگید که این امکان رو برای تصاویر به وجود بیاره یعنی کاری کنه بتونم توضیحات تصاویر رو به نمایش بزارم!
توضیحات و اسم عکس باید جلوی عکسام نمایش داده بشه ! چه طوری میتونم این کار رو بکنم؟
پیشاپیش ممنون

ضمناً این رو اضافه کنم که نمیخوام از این مدل استفاده کنم

بلکه میخوام اطلاعاتم به این شکل نمایش داده بشه درست مثل عکس زیر
[تصویر:  up712211401837599_2012.JPG]
دوست عزیز مجبور نیستید حتما برای نمایش دادن عکس به همراه اطلاعاتش از گالری عکس استفاده کنید ، شما خیلی ساده میتونید از خود جوملا مطلب بنویسید ؛ عکس رو یک گوشه بزارید و توضیحاتشم کنارش ؛ از ماژولهای خبری هم میتونید استفاده کنید که تصویر رو کنار مطلب نمایش میدند .
این ساده ترین راه بود
خیلی کاربردیه !
عجیبه خود مجموعه این ماژول رو طراحی نکرده بود !
با سلام یه سوال در مورد این که این ماژول بصورت عمودی مجموعه ها رو نشون میده،اگه بخوام عکس ها بصورت افقی و ردیفی نشون بده باید تو کد سی اس اس چه کدی بنویسم،که نمایش بصورت افقی باشه،ممنون میشم جواب بدید،خیلی مهمه.
متشکرم.
لینک مرجع