پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نسخه جدید فارسی و بسیار حرفه ای ویرایشگر JCE
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  3678.gif]

[تصویر:  32963.png]

می خواستیم به خاطر یکی از دوستان که به این پلاگین نیاز داشت و خوب نیاز همه هم هست ، ترجمه اش کنیم و از تیم ترجمه کمک بگیریم ( که خدا را شکر ترجمه اش کرده بودند .... )

این ویرایشگر با هر سه نسخه جوملا سازگاری کامل داره.

شرمنده دوستان چون نمی دونستم واقعا چه کسی ابن را ترجمه کرده اسمی نمی گذارم ولی این دو سایت به نام خودشان انتشار داده بودن ( حالا کدام ها اول ترجمه کرده اند و بقیه کپی .... 01 یا اینکه همشون زحمت ترجمه را به صورت تکراری کشیدند : و یعنی وقت بیهوده برای 3000 خط دیگه 15 .... خلاصه ... ) کاری نداریم . ( بنده قبلا بحث و جدال هایی در مورد این تکراری ترجمه کردن صرف اینکه به نام سایت خود زدن و .... بحث کرده بودیم )
بنده فقط معرفی می کنم و منبع را هر دو سایت می گذارم :
جومینا و جومفا ....

برای فارسی سازی این کامپوننت 1500 خط ترجمه شده :

توضیحات افزونه :
امکان اضافه نمودن پاپ آپ به نوشته ها
امکان مدیریت فایل های تصویری از خود ویرایشگر
امکان اضافه نمودن فونت های جدید به جوملا
امکان بارگذاری فایل های فلش و نمایش آن
امکان تغیر پوسته ویرایشگر
امکان صدور مجوز برای گروه های مختلف کاربری برای استفاده از ویرایشگر
امکان بارگذاری فایل ها در جوملا و درج لینک ها
امکان درج کد در متون
و ده ها امکان دیگر ......
اما آنچیز که واقعا این افزونه را مهم مینماید آن است که این افزونه خود دارای امکانات اضافی زیادی است که به تفکیک بر روی این ویرایشگر نصب میشوند و هر امکان خود دنیایی از امکانات جدید را به این ویرایشگر اضافه نمینماید برای مشاهده امکانات دیگری به این افزونه اضافه میشود اینجا را کلیک کنید . این امکانات این ویرایشگر را به افزونه های دیگر متصل میسازد به عنوان مثال با یکی از آن ها میتوان برای مطالب برچسب تعیین نمود و یا ویرایشگر را به k2 متصل نمود و ........
راهنمای نصب :
پس از نصب به قسمت پیکربندی کلی سایت رفته و ویرایشگر پیش فرض را بر روی jce قرار دهید :

[تصویر:  jceleanr.png]

این ویرایشگر خیلی کامل هست و شما می توانید افزونه های زیادی از جوملای جهانی برای آن دانلود کنید حتی در سایت خود سازنده نیز پلاگین های زیادی وجود دارد .

سعی می کنیم ( با کمک مدیران ) پلاگین ها و طرز کار آنها را در اینجا اضافه کنیم ( در صورت نیاز فارسی می شوند )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[attachment=3480]
تنها مشکل این ادیتور فقط سنگین بودن آن است وگرنه بهترین ادیتور جوملا است !
قبول دارم کمی سنگینه من هم توی ورژن 1.5 استفاده نکرده ام ولی در ورژن 1.7 این کار را خواهم کرد خوب این برای سایتی که مطلب زیادی نداره و قرار نیست هر ساعت مطالبش را به روز کنه عالیه چون کلی امکانات و افزونه ها رایگان داره
البته سنگینی آن زیاد حس نمی شه
به نظر منم بهتر به عنوان ادیتور پیش فرض نباشه ولی خوبه نصب باشه، و می شه با نصب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر موقع بهش نیاز بود در همون قسمت پست مطلب انتخابش کرد.
ايا امكانش هست با اين اديتور در بالاي عنوان مطلب امكان درج سو تيتر در متن به وجود بياد مثل سايت هاي خبري؟راهنمايي مي فرماييد
مطلب زیر را مطالعه کنید شاید بدردتون بخوره چون ویرایشگر این امکان رو نداره :

البته من فکر میکنم چون آموزشی که در لینک بالا گذاشتم قدیمی هست کاربرد کاملی نداره ولی بالاخره یک راه است.
تشکر میکنم. با سپاس فراوان
نسخه فارسی جوملا 3 این ادیتور نیست؟
اخرین نسخه رو از لینک زیر دانلود کنید

با سلام .
با نظر دوست گرامی موافقم ، یه خورده سنگین هست اما بسیار کاربردی و بدرد بخور
من خودم حدود 6 ماه ازش استفاده می کنم و بسیار راضیم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع