پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: لورم ایپسوم فارسی (تولید کننده متن ساختگی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام!
سایتی که میخوام معرفی کنم ، شاید به زعم بعضی از طراحان مفید واقع نشه!
ولی واسه اونایی که حتی یه دقیقه تاکید میکنم یه دقیقه هم واسشون خیلی مهمه بسیار بدردبخوره!
با استفاده از این ابزار میتونید به سرعت و به میزان دلخواه متن ساختگی تولید کنید.

لورم ایپسوم متنی است که معنی ندارد و برای پر کردن صفحه و شکل دادن به ظاهر آن استفاده می شود. چون طراحان معمولا وظیفه نوشتن متن را ندارند و یا متن مورد نظر هنوز آماده نیست، میتوانند از این ابزار برای جایگزین کردن متون استفاده کنند.

توسط این ابزار میتوان به راحتی و سرعت متون طولانی و ساختگی برای وب سایت و ... ساخت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر فراوان بابت مطلب مفیدتون. این ابزار بسیار و به درد بخوره ولی این لینکی که معرفی کردید ظاهرا کار نمیکنه...
با اجازه من سایت دیگه ای رو در این زمینه که بسیار هم ساده و کاربرپسند و سریع هست خدمت دوستان معرفی میکنم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع