پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دادن کد به یوگالری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در مورد استفاده از یوگالری ، چه کدی در مطلب قرار بدم که مثلا 30 تا عکس رو همزمان در مطلب نشون بده به صورت تامب و با کلیک به اندازه واقعی نشون بده و عکسها هم درست لود بشن.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
کد پایین رو قرار بده
کد:
{yoogallery src=[/images/stories/] width=[100]}
دوست عزیز ، این کد رو قرار میدم ولی ایرور میده و چند تا از عکسهارو هم نشون میده .
Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: gd-jpeg, libjpeg: recoverable error: Premature end of JPEG file in /home/aroosi/public_html/plugins/content/yoo_gallery/lib/thumbnail.php on line 48

Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: '/home/aroosi/public_html/images/stories/Dastehgol/Photo (3).jpg' is not a valid JPEG file in /home/aroosi/public_html/plugins/content/yoo_gallery/lib/thumbnail.php on line 48
نمیدونم چرا اینجوری میشه. من فولدر عکسهای مورد نظرم در استوریزه ، و اسم فولدرم رو بعد از استورسز قرار میدم ولی درست عکسارو نمی خونه و عکسها هم وقتی روشون کلیک می کنم ،لود نمیشن و رو رو لودینگ می مونن.
خب الان ایرورها رفت ولی مشکلم با لودینگ عکسهاست. با کلیک لود نمیشن.
ورژن پلاگین چنده؟؟
آخرین ورژنه.
منظورت از آخرین ویژن چیه؟1.5.4 pro
اگه اینه تو تنظیمات پلاگین قسمت لایت باکس وجود داره
اگه این نیست میتونی از yoolightbox استفاده کنی
YOOgallery module of the YOOtheme club (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) for Joomla! 1.5. Requires mootools 1.1

استایلش روی لایت باکسه ولی باز لود نمیشه عکسا. یو لایت باکس هم پلاگین گالریه؟
از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کن
دوست عزیز .مشکل من اینه که عکسها رو در مطلب نشون میده ولی وقتی روی هر عکس کلیک می کنم لود نمیشه و رو لودینگ می مونه. علت این مشکل چیه؟دوستان لطفا راهنمایی.
در مورد این ارور در سایت جوملا هم چیز خاصی نوشته نشده بود ولی چون is not a valid میزنه تصاویرتون رو قبل از قرار دادن تو سایت با فتوشاپ باز کنید و با فرمت جی پگ ذخیره کنید و سپس در سایت بارگزاری کنید !
این هم تاپیک بی نتیجه همین مشکل در جوملای جهانی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع