پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: خروج بی مورد از قسمت مدیریت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
میخواستم دلیل اینکه وقتی وارد مدیریت میشم تا مطلبی بزارم یا عکس آپلود کنم اتوماتیک میاد صفحه اول سایت و از قسمت مدیریت خارج میشه کش پاک کردم درست نشد به نظر شما دلیل چی میتونه باشه توی مرورگر فایر فاکس و کروم این ایراد میده توی اینترنت اکسپلورر درسته توی چند تا کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم تو اونام خارج میشه. لطفا راهنمایی کنید
از پروک_سی استفاده نمیکنید !
احتمالا کوکی ها در مرورگرهای شما غیر فعاله !
با درود
شاید زمان سشن و کوکی رو روی کمترین حد ممکن تنظیم کردید.
در بخش مدیریت تنظیمات اصلی این را چک کنید

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
از پروکسی استفاده نمیکنم و توی تنظیمات رو هم نگاه کردم مشکلی نیست دلیلش چیه توی اکسپلورر درسته
با درود
پس اگر توی اینترنت اکسپلورر درسته به احتمال زیاد ایراد از کوکی های فایرفاکس/کروم هست
اونها رو هم پاک کنید و ترجیحاً بعد از اینکه پاک کردید دستور زیر رو در CMD تایپ کنید

ipconfig/flushdns

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
این مواردو اجرا کردم ولی باز از قسمت مدیریت خارج میشه . پلاگینی یا کامپوننتی که باعث این نمیشه آیا راهی دیگه برای این مشکل هست
من هم همین مشکل را با مای بی بی داشتم که وارد میشدم تا می خواستم کاری انجام بدم میومدم بیرون و ...
من تنها کاری که کردم کلیه کوکی ها و کشهای مرورگر فایرفاکس رو حذف کردم و فایر فاکس رو بستم و دوباره باز کردم مشکل حل شد.
شما هم همین کارو انجام دهید .
موفق باشیدRose
به نظر من زمان جلسه رو هم چک کنید معمولا روی 15 دقیقه است!!!
اگه درست یادم باشه 1 پلاگین یا کامپوننتی واسه این ایراد ساخته شده بود که از خروج بی مورد مدیر جلوگیری می کرد،
یکم در انجمن جستجو کنید
درست یادم نیست شاید در جومینا بودش
فکر میکنم همین افزونه بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع