پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چطوری میشه فقط مطالب و عکس ها رو از سایتی به سایت دیگر انتقال داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
من میخوام 2 سایت راه اندازی کنم البته با قالبی متفاوت و دومینی دیگر . که مطالب (تمامی فایل های تکست ) و عکس ها برای هر دو تاشون یکییه .
الان یکیشو راه اندازی کردم آیا راهی هست که بتونم فقط مطالب و عکس ها رو از سایت اول بردارم و موقع راه اندازی سایت دومی اپلود کنم که دیگر نیازی به کپی و آپلود عکس ها نباشه .

از راهنماییتون بسیار ممنونم .
برای اینکار میتونید یک بک آپ از دیتابیس اولی بگیرید و همینطور از فایل هایی جوملا که در سایت اول نصب کردید و در سایت جدید استفاده کنید و سپس قالب سایت رو عوض کنید و موقعیت ها رو تنظیم کنید.
میشه یکم بیشتر توضیح بدین .

یعنی کلا از سایت اولی بک اپ بگیریم و بعد در سایت دومی که جوملا رو نصب کردم این کارا رو انجام بدم .

آخه من از نسخه نصبی سریع استفاده میکنم تا همه امکانات قالب رو نصب کنه . اینطوری مشکلی پیش نمیاد ؟
برای اینکار ابتدا فایل های جوملا موجود در روت هاست رو زیپ کنید و دانلود کنید و در سایت دومی آپلود کنید و اکسترکت(از فشردگی خارج)کنید.
از دیتابیس سایت اولی هم یک بک آپ بگیرید و بعد از ساختن دیتابیس در سایت دوم بک آپ دیتابیس سایت اول را در اون ایمپورت(وارد)کنید.میتونید برای اینکه مشکلی پیش نیاد دیتابیس سایت دوم را با اطلاعات دیتابیس اول بسازید.
حالا قالب جدید رو نصب کنید و استفاده کنید.
اسکریپت نصب سریع جوملای گروههای مختلف رو به صورت خام نصب میکند و بعد از استفاده از اون باید اطلاعات رو هم دوباره وارد کنید و یا باز هم از دیتابیس و فایل های سایت اول کمک بگیرید.
بهترین و سریعترین راه, استفاده از افزونه های بروزرسانی اتوماتیک از روی فید سایت ها است!
نمیتونم این افزونه رو پیدا کنم . اگه از دوستان کسی داره لطفا لینکشو بزاره
افزونه های زیادی برای این کار وجود دارد
سعی کنید خودتان بگردید و پیدا کنید اگر نتوانستید پیدا کنید بقیه دوستان کمکتان میکنند!
چه افزونه ای رو میخواهید و پیدا نمیکنید؟
اگر این کار برای شما مشکل است و از دیال اپ استفاده میکنید من میتونم کمکتون کنم!
ولی راه درست این است که در سایت جدید مطالب متفاوت وارد کنید تا دارای سایت های پربار تر باشید مگر اینکه در زمینه خاصی فعالیت میکنید.چون ارزش سایتهای مشابه نزد موتورهای جستجو پایین است مخصوصا گوگل!
این سایت ها معرفی محصولاته که قطعا باید مطالب یکی باشه . ولی باید حتما قالباشون متفاوت باشه .

الان اگر بخوام دوباره جوملا رو نصب و کنم و مطالب رو یکی یکی دوباره بزارم 4-5 روزی طول میشکه ولی من خیلی عجله دارم و باید حتما تا فردا تموم بشه .

من میخوام راهی اگه هست حتی اگه عکس ها رو هم برندارم فقط بتونم مطالبمو داشته باشم . که مجبور نشم دوباره اونارو کپی کنم .

آقای سیدی فرمودن افزونه های زیادی هست . ولی متاسفانه نمیدونم باید دنبال چی بگردم .
اگر خودتان بلد نیستید باید بدید یکی دیگه این کار رو براتون انجام بده
من میتونم این کار را براتون انجام بدم ولی متاسفانه وقت ندارم.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع