پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش مطالب بصورت اسلاید با Lof ArticlesSlideShow
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
Module joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

درود
توسط این ماژول میتوانید مطالب منتخب سایت خود را به صورت زیبایی نمایش دهید!
برخی از خصوصیات:
سازگار با جوملا 1.5 و 1.6 و 1.7 و 2.5 و 3.0
نمایش به صورت افقی و عمودی و...
نمایش مطالب از مجموعه ای خاص یا چند مجموعه
سفارشی سازی سی اس اس
سبک و مدرن با سرعت بارگذاری بالا
دارای دکمه های ناوبری بعدی و قبلی
پشتیبانی از مرورگرهای IE6+, Firefox 2+, Flock 0.7+, Netscape, Safari, Opera 9.5
تغییر سایز تصاویر بندانگشتی
نیاز به php5 به بالا

[تصویر:  1296631252_1_a6310851f1.png]

پیشنهاد میکنم دمو این افزونه را حتما مشاهده کنید!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویری از تنظیمات ماژول :

[تصویر:  1354651082_1_05d6b040da.png]

آخرین ورژن های این ماژول به پیوست اضافه شد و نسخه های قبلی حذف شد.
نسخه بروزرسانی شده ماژول سازگار با جوملا 1.7 به پیوست اضافه شد و به انجمن ماژول های ترجمه نشده جوملا 1.7 منتقل شد !
با سلام
میخواستم ببینم میشه از این ماژول برای نمایش اسلایدی چندتا عکس استفاده کنم؟
به نظرتون بهترین راهکار برای حل این مورد چیه و چطور میشه یه تعداد عکس مورد نظر رو مانند نحوه نمایش این ماژول ، روی سایت به نمایش گذاشت
بله می تونید، ولی زیبایی این ماژول به اون نویگیتور سمت چپش، ولی اگه عکساتون تایتل دارن ولی نمی خواید توضیحی بنویسید براشون می تونید از این ماژول استفاده کنید، این ماژول عکس، عنوان و توضیح رو از مطالب درون مجموعه یا بخش های انتخاب شدتون به نمایش می ذاره.
میشه لطفا راهنمایی کنید که چطوری یه تعدا عکس که حدودا 50 تاست رو بصورت اسلایدی نمایش بدم؟
گمان کنم باید از افزونه دیگری استفاده کنید
در ضمن چه لزومی دارین که 50 تا عکس به صورت اسایدی نمایش داده بشن؟
اسکریپتهای اسلایدی هم زیاد هست
می توانید روی ساب دامین یا توی فولدری در روت هاست نصب کنید
خوب، فکر کنید که یکی میخواد یه آلبوم عکس رو به نمایش بزاره!
چه راهکاری هست!
نمیشه که به کسی بگیم "برای چی میخوای 50 تا عکس نمایش بدی"
اگر امکان داره از تجربیاتتون استفاده کنم و راهنماییم کنید که چه راهی برای نمایش تعداد نا محدود عکس بصورت اسلایدشو ( یا بصورت ایفکت های دیگه )وجود داره،
برای نمایش تصاویر باید از افزونه های اسلاید تصاویر استفاده کنید که انواع مختلفی هم دارد مثلا ari image slideshow و یا افزونه های دیگر.
این افزونه که در این تاپیک معرفی شده جهت نمایش مطالب سایت همراه با تصویر است !
شما میتوانید از کامپوننت های ایجاد گالری تصاویر هم مانند فوکاگالری استفاده کنید !
در انجمن جستجو کنید انواع افزونه ها برای دانلود قرار داده شده است !
شما به اسلاید شو نیازی ندارید. به یک گالری نیاز دارید . که در پارس جوم جستجو کنید انواع افزونه های گالری ساز را پیدا می کنید
سلام با اینکه تمام تنظیمات رو انجام دادم اما افزونه به درستی انجام نمیشه و مطالب مجموعه های من رو نشون نمیده میتونید یه اموزش تصویری قرار بدید خیلی فوری نیاز به این افزونه دارم
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع