پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین تب ساز جوملا 1.5 Tabber
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  1296258430_1_bf0689f6e5.png]

سلام و درود
توسط این پلاگین رایگان میتوانید به راحتی در محتوای سایت خود تب ایجاد کنید برای اینکار بعد از نصب پلاگین از کدهای مربوط به این پلاگین استفاده کنید.این کدها و توضیحا کامل تر در سایت سازنده موجود است.

نمونه کدهای اصلی برای ایجاد تب

کد:
{tab=Tab Title 1}
Your text...
{tab=Tab Title 2}
Your text...
{/tabs}

{tablink=Tab Title 2}Link text{/tablink}

{tab=Tab Title 1|myclass}

{tab=Tab Title 2|active}

{tab=My Cool Stuff|green|active}

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

OkOkOkOk
با سلام آقاي گنجي
اين پلاگين خيلي عاليه
من اين پلاگين رو تو ويرتومارت نميتونم استفاده كنم،يعني تو ويرايشگر ويرتومارت عمل نميكنه
آيا راه حلي داره؟
سلام و درود
به پارس جوم خوش آمديد !!!
من در توضيحات اين افزونه راجع به ويرچومارت چيزي نديدم و فكر نميكنم با اون سازگار باشه !!!

سازنده اين برنامه يكي از بهترين توسعه دهندگان جوملا ميباشد!!!
و تمام افزونه هاي اين سازنده از بهترين ها در نوع خود هستند!!!
من فكر ميكنم در ويرچومارت هم بشه استفاده كرد ولي در تنظيمات ويرچومارت گزينه Enable content mambots / plugins in descriptions را بايد فعال كنيد.

همونظور كه آقاي گنجي فرمودند آقاي Westen يكي از توسعه دهندگان برتر جوملا جهاني هستند و خود من به شخصه انگشت كوچيكه ايشون هم نيستم و خيلي حرفه اي و عالي كار ميكنند ... از آقاي گنجي مي خوام كه اگر فرصتي داشتند در يك تاپيك تمام محصولات NoNumber رو معرفي كنند تا دوستان با افزونه هاي ارزشمند ايشون آشنا بشن

مثلا همين tabber واقعا حرفه اي و عالي كار شده و يا افزونه Moduleanywher كه ما ايرانيا اين پلاگين استثنايي رو خيلي خوب ميشناسيم.
با تشكر از توجه شماBravo
من جاي Enable content mambots / plugins in descriptions را پيدا نكردم
ميدونين در كجاست؟Ok
ويرچومارت فارسي استفاده ميكنيد يا انگليسي؟ و نسخه ويرچومارت شما چيه؟
ويرچومارت فارسي استفاده ميكنم و نسخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست.
Smile
در منوي مدير گزينه "پيكربندي" انتخاب كنيد

در تنظيمات سربرگ " ويژگيهاي بخش كاربري" گزينه "فعال سازي مامبوت يا پلاگين در توضيحات؟" را تيك بزنيد
تيك رو زدم ولي عمل نميكنهEyes
من فكر ميكنم كه روشي كه جناب طالبي گفتند راه صحيح و درست است دوباره بررسي كنيد تا اقاي طالبي هم اين تاپيك رو دوباره مشاهده كنند.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع