پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پیدا کردن محل ذخیره سازی کدهای پنجره view page source
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
سایت من تو مرورگر firefox بازه. روی یه قسمتی از اون راست کلیک می کنم و view page source رو می زنم تا کدهاش رو ببینم. حالا از کجا باید بفهمم که هر قسمت از این کدها تو چه فایلی ذخیره شده؟؟؟
همه را بصورت لینک نمایش میده !
اگر برای ویرایش میخواهید از پلاگین firebug که برروی فایرفاکس نصب میشود استفاده کنید !
بعد از نصب یک گزینه به راست کلیک شما در فایرفاکس اضافه میشود به نام inspect element و با راست کلیک و زدن این گزینه برروی محل مورد نظر کدهاش رو میتونید ببینید !
برای رسیدن به پاسخ این فرم به لینک زیر در همین انجمن مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید ولی تو این لینکی که معرفی کردید من نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم!
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید؟ ممنون
(۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه را بصورت لینک نمایش میده !
اگر برای ویرایش میخواهید از پلاگین firebug که برروی فایرفاکس نصب میشود استفاده کنید !
بعد از نصب یک گزینه به راست کلیک شما در فایرفاکس اضافه میشود به نام inspect element و با راست کلیک و زدن این گزینه برروی محل مورد نظر کدهاش رو میتونید ببینید !

ممنون از پاسختون ولی من واسه ویرایش نمیخوام.
الان سایت بالاست و یه موردی داره اونم اینه که تو تب های مرورگر، اسم قالبی که ازش استفاده کردم رو به جای اسم سایت نشون میده!
از طریق view page source کدهای صفحه رو دیدم و متوجه شدم که این عنوان تو تگ title قرار گرفته که مربوط به فایل های اچ تی ام اله! ولی هرچی تو فایل های سایت میگردم فایل اچ تی ام الی که این کد توش باشه رو پیدا نمیکنم!!!
سوال من اینه: چه جوری میشه از طریق کدهای پشت صفحه، فایل مربوط به اون رو پیدا کرد؟؟؟
فکر میکنم اگه یک لینک بدی و بگی دنبال چی میگردی بهتر بشه راهنمایی کرد
اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام ببینم از کجا باید اسم قالب رو از عنوان صفحه حذف کرد یا تغییر داد؟
از ایتم های منو میتونی اینو تغییر بدی این کارو کردی؟؟؟؟؟؟
بله عنوان صفحه هارو این گونه باید تغییر بدید و برای صفحه اصلی سایت هم از بخش تنظیمات کلی به تب سایت برید و نام سایت رو ویرایش کنید.
بله! این رو میدونم! ولی مشکل اینجاست که من اسم سایت رو چیز دیگه ای نوشتم ولی باز اسم قالب رو نشون میده!
نه الان که اسم سایت رو تغییر دادید درست شده و "گروه فرهنگی هنری به بین" نمایش داده می شه، اگه هنور اسم قالب رو می بینید مشکل از کش مرورگرتون هست.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع