پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جدید ترین نسخه افزونه jomsocial - نسخه 2.6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  JomSocial_Ad-Powerful_Extension-728x90.jpg]

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
برای این ساعت از سایت پارس جوم میخوام جدیدترین و یکی از زیباترین نسخه های کامپوننت jomsocial را معرفی و ارائه کنم !
این افزونه به تازگی و در تاریخ Jan 4, 2012 بصورت Alpha (آزمایشی)ارائه شده و طبق برنامه ریزی های این سایت تا هفته آخر ماه March نسخه Stable آن ارائه می گردد.

جدول برنامه ریزی تیم jomsocial جهت ارائه نسخه نهایی :

[تصویر:  AlphaStrike.jpg]

این افزونه برای جوملا Joomla 1.5 و هم برای جوملا :j17: و جوملا 2.5 که هنوز هم در حال یشرفت و توسعه هست ارائه شده است .
تیم برنامه نویسی و پیشرفت افزونه های jomsocial برای پیشبرد اهداف و بروزرسانی جدیدترین نسخه خود یعنی نسخه 2.6 از همه کسانی که آماده همکاری هستند اعلام آمادگی کرده و خوب من هم برای ترجمه آن به زبان فارسی اعلام آمادگی کردم که قرار شده است قسمتی از فایل زبان که در حال حاضر آماده هست را برای بنده ایمیل کنند تا من هم بتوانم نه به عنوان یک شخص به تنهایی بلکه به عنوان یک ایرانی و یک پارسی زبان نقشی در این کار داشته باشم تا بتوانم به نمایندگی از همه دوستان و عزیزان هرچند کوچک قدرت و تخصص مهندسان و بروز بودن علم و تبهر خودمان رو به دیگران اثبات کنیم ( انشاالله )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این نسخه را بدلیل اینکه رایگان می باشد در سایت قرار دادم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی دست شما درد نکنه ایمیلش امروز برای منم ارسال شده بود ، البته باید دوستان در جریان باشند که این نسخه تستی هست و به هیچ وجه روی سایتشون نصب نکنند .
بله ! من هم عرض کردم در توضیحات که بصورت Alpha (آزمایشی)ارائه شده !!!
البته مشکلی برای نصب نداره ! میتونند نصب کنند ولی خوب هنوز مشکلاتی داره که در نسخه های بعدی برطرف خواهد شد !
لینک مرجع