پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت زيباي کتابي براي بروشور و کاتالوگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
:j17::j16:Joomla 1.5Component
FlippingBook Joomla Gallery Component
[تصویر:  header-main-l.jpg]
دوستان با استفاده از اين کامپوننت مي تونيد توي سايت خودتون کاتالوگ و برشور خودتون رو به صورت نمايش بر روي کتاب بذارين.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[attachment=2607]
درود
ممنون از این افزونه جالب
خیلی به درد بخور و کاربردیه
من قبلاً از یه سیستم خارج از جوملا واسه این کار استفاده کرده بودم. مثل لینک زیر:

حالا با این افزونه کار خیلی بهتر انجام میشه.
افزونه خیلی خوبی هست ولی حیف که تجاری هست و فقط بنده حق انتشار افزونه های تجاری رو ندارم Tongue

Persona l 1.5 + 1.6 / 1.7 1 websiteRead license 3 months € 40 Buy Now
Professional 1.5 + 1.6 / 1.7 10 websitesRead license 6 months € 99 Buy Now
Corporate 1.5 + 1.6 / 1.7 UnlimitedRead license 12 months € 199
دوست گرامي Stopنسخه که در انجمن قرار گرفته نسخه رايگان اين افزونه مي باشد و شما مي توانيد با ثبت نام در سايت اصلي نسخه رايگان کامپوننت را به راحتي دانلود کنيد.Drink
نسخه هاي ديگر اين افزونه تجاري مي باشد.Ok
خوب این نسخه ارائه شده فقط برای Demo بصورت تریال ( آزمایشی) می باشد و خوب بعد از نصب حتما بعد از مدتی به مشکل بر میخودن دوستان !
نه دوست گرامي شما مي تونيد نسخه رايگان رو براي تست خودتون در لوکال نصب کنيد ...Ok
من موقع نصب به مشکلي نخوردم. در ضمن در حال فارسي کردن اون هم هستم.Rose
دوستان این افزونه همانی نیست که من در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادم
دقیقا !
فقط اینکه چشم آقای گنجی روشن که سایت پر شده از افزونه های تجاری !!!
فقط ملت اسم افزونه رو عوض میکنند و یه کپی رایت هم میندازن تنگش و انتشار میدن ...
چشمتون روشن آقا رضا BravoRoseDrinkInlovePardon
دوست گرامي کاربر shafiee
فکر کنم براي چندمين بار که به شما مي گم. اين افزونه که شما از انجمن و از تاپيک بنده دانلود کرديد اصلا تجاري نيست و نسخه رايگان هستش....
و همون طور که دv تاپيک اول لينک سايت و توضيحات اون رو قرار دادم شما مي تونيد به اون صفحه بريد و مستقيما از همون صفحه دانلود کنيد.
و از ارسال اسپم خودداري کنيد. با تشکر

دوست گرامي کاربر olding
با تشکر از شما به خاطر فارسي کردن کامپوننت.Rose
با سلام و تشکر

میشه یه توضیحی راجع به دانلود این کتاب بفرمایید؟
وقتی کاربر کتاب رو دانلود میکنه با چه نرم افزاری باید بازش کنه؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع