پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت جستجو و جایگزینی در دیتابیس DB Replacer برای جوملا 1.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1296213436_1_963a77b0a1.png]

سلام و درود
توسط این افزونه میتوانید در دیتابیس جوملا جستجو و موارد دلخواه را جایگزین کنید.با استفاده از این افزونه کار شما بسیار اسان خواهد بود و میتواند در صرفه جویی زمان بسیار مفید باشد.با این افزونه میتوانید حروف و عبارات منظم را جستجو کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من دنبال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می گردم

لطفاً به این آدرس رفتید تصویر رو نگاه کنید.Rose
این افزونه برای جستجو در دیتابیس است و مورد درخواستی شما برای جستجو درسایت !
در انجمن چندین افزونه جستجو معرفی شده و میتوانید در انجمن جستجو کنید !
(۳-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این افزونه برای جستجو در دیتابیس است و مورد درخواستی شما برای جستجو درسایت !
در انجمن چندین افزونه جستجو معرفی شده و میتوانید در انجمن جستجو کنید !

یه افزونه برای جستجو می خوام که بتونم توی تنظیماتش آدرس بدم که جستجوشو از یه سایت دیگه که خودم دیتابیسشو دارم انجام بده!
درود
لطفا درخواست های خود را در انجمن درخواست الحاقات جوملا مطرح کنید.
این افزونه برای سرچ در اطلاعات دیتابیس و جایگزینی خود جوملا است و افزونه ای که مد نظر شما است افزونه سرچ کلمات و واژه ها در سایت و در بین مطالب است.
چنین افزونه ای ندیدم ولی ممکن هست اگر بلد باشید بتونید با تغییر ماژول های جستجوی موجود که از گوگل استفاده میکنند اینکار رو انجام دهید ولی باید با افزونه نویسان جوملا مشورت کنید.
البته امیدوارم دوستان دیگر انجمن بتونند راهنماییتون کنند.
خیلی ممنون ، MS Search رو نصب کردم ، فکر کنم دقیقا همونه که می خوام ، ولی با اینکه مشخصات سایتی که می خوام رو کاملا وارد کردم ولی سرچش انجام نمیشه! تنظیماتش رو به صورت زیر انجام دادم:
Site name*: iranian-siemens
Site URL*: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Database Host*: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو نمیدونم درست زدم؟
Database Name*:اسم دیتابیس
Database User*: اسم یوزر دیتابیس
Database Password: ******
Database prefix*: jos_

میشه نصب و تستش کنید ببینید مشکل از کجاس؟ اینم لینکش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۶-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ عصر)azam_a نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون ، MS Search رو نصب کردم ، فکر کنم دقیقا همونه که می خوام ، ولی با اینکه مشخصات سایتی که می خوام رو کاملا وارد کردم ولی سرچش انجام نمیشه! تنظیماتش رو به صورت زیر انجام دادم:
Site name*: iranian-siemens
Site URL*: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Database Host*: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو نمیدونم درست زدم؟
Database Name*:اسم دیتابیس
Database User*: اسم یوزر دیتابیس
Database Password: ******
Database prefix*: jos_

میشه نصب و تستش کنید ببینید مشکل از کجاس؟ اینم لینکش:

درست شد همینه ! فقط بایستی نام هاست رو localhost بزنیم!
لینک مرجع