پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ورود مدیریت پایگاه داده (phpmyadmin) به محیط جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  phpmyadmin1.png]
Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5

ورود phpmyadmin به قسمت مدیریت جوملا به صورت مستقل

با استفاده از این کامپوننت دیگر لازم نیست جهت مدیریت پایگاه داده و نظارت بر دیتابیس سایتتون به قسمت phpmyadmin هاستتون مراجعه کنید

شما بعد از نصب این افزونه به راحتی می توانید یک کنترل همزمان و آسان بر روی دیتابیس های موجود در هاستتون داشته باشید و تمامی عملکردهایی که در phpmyadmin انجام می دادید را در اینجا انجام دهید مانند import و export و همچنین پشتیبانگیری و تغییر رمز عبورها و .....

نکته بارز این افرونه این است که این افزونه به صورت مستقل عمل می کند و ربطی به phpmyadmin هاستتون ندارد

دریافت آخرین نسخه ها از سایت جوملا کد بصورت رایگان
Release Name: com_joomMyAdmin15_3_3_10
Release Date: 2011-04-18
Download File
تکته:

به علت حجم بالای این کامپوننت احتمال دارد از قسمت حذف و نصب نتوانید این افزونه را نصب کنید در نتیجه من پیشنهاد میکنم این کامپوننت را از طریق دستی نصب کنید

روش نصب دستی:

افزونه دانلودی را به پوشه tmp موجود در public_html منتقل کنید بعد از طریق file manager هاستتون آنرا از حالت فشرده خارج کنید بعد به قسمت حذف و نصب واقع در مدیریت سایتتون برید و از پنجره نصب از دایرکتوری جلوی مسیری که از قبل وارد شده فقط اسم پوشه ایی که از حالت فشرده خارج شده را بنویسید و گزینه نصب را بزنید

[تصویر:  nasbdasti.png]

برای راحتی کار میتوانید اسم پوشه ایی که از حالت فشرده خارج کردید را به یک اسم ساده تغییر نام دهید تا موقعی که میخواهید جلوی tmp بنویسید راحت باشد

مثلا اسمش را بزارید 100 که به طریق زیر نوشته می شود

domains/yoursite.ir/public_html/tmp/100

این روش فقط به علت این است که حجم افزونه زیاد است وگرنه دلیل بر اشکال از این افزونه نمی باشد این افزونه هم اکنون بر روی سایت خودم نصب هست و به خوبی کار می کند

روش نصب دستی روشی هست که شما می توانید نه تنها این افزونه بلکه همه افزونه های خود را از این طریق نیز نصب کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دریافت آخرین نسخه های افزونه بصورت رایگان از سایت جوملاکد
Release Name : com_joomMyAdmin15_3_3_10
Release Date : 2011-04-18

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من فکر می کنم فایل هایی را که سایت 30ms می گذارد بیشتر تجاری باشند

لذا خواهشمندیم دقت بیشتر در انتشار افزونه ها داشته باشید
من وقتی در زیر مطلب لینک سایت جوملای حهانی را درج کردم یعنی این افزونه رایگان است و وقتی راهنمای نصب را از طرف سازنده ان گذاشتم یعنی مشکلی برای انتشار آن در سایت های دیگر نیست !!!
شاید ایندفعه من اشتباه می کنم
خوب بهتر که اشتباه می کنم چون دوستان پارس جومی از یک افزونه عالی استفاده می کنند
ضمن تشکر از شما جناب شفیعی ،
دوستانی که مایل به استفاده از این افزونه هستند مراقب باشند و دقت کنند تنظیمات را درست وارد کنند و حتما قبل از نصب راهنما را بخوانند ، من الان روی سایتم نصب کردم (بدون دقت و مطالعه راهنما) همه فایل ها رو پاک کرد! ، ولی خوشبختانه بک آپ کامل داشتم ....
دوستان عزیز حتما حتما حتما قبلا نصب یک Backup از دیتابیس خود بگیرند که اگر احتمالا خرابکاری کردند مشکلی درست نشود !!!OkStop
لینک مرجع