پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فارسی سایت لاک،Sitelock
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خیلی وقت بود که دوست داشتم بشم مترجم انجمن پارس جوم،تا اینکه دیروز وقتی داشتم توی پارس جوم تاپیک ها رو بازدید می کردم چشمم به کامپوننت SiteLock افتاد بعد از دانلود و نصب روی سایتم متوجه شدم که زبانش انگلیسی هست.سریعا به فکرم افتاد 1 تلاشی برای فارسی سازیش انجام بدم.
کمی که ترجمه اش تمام شد روی سایتم نصب کردم واسه تست،وایEyesدیدم تمام مت های فارسی ،چینی شدن!Eyes
خلاصه دوست خوبم جناب پوردریایی (Pourdaryaei) به کمکم اومد و بنده رو راهنمایی فرمودند
خلاصه بعد از تلاش بنده که از ساعت 11:40 دقیقه شروع و تا الان که ساعت 4:22 دقیقه صبح هستش به نتیجه دلخواه رسیدمInlove
این نسخه برای جوملاJoomla 1.5 هستش
اگر سوال یا مشکلی در مورد این کامپوننت داشتین در همین تاپیک اعلام کنید

کارایی این کامپوننت:
در مورد کارایی این کامپوننت باید عرض کنم که شباهت زیادی به خود سیستم باز و بسته کردن سایت هنگام تغییرات داره با این تفاوت که برای نوشتن شرح دلیل بسته بودن سایت یک ادیتور برای شما قرار میده که امکانات فراوانی داره از جمله این که میتوانید از کد HTML استفاده کنید**آمار گیر،پیج رنک،افکت متن**و غیره

توجه داشته باشین که این اولین کار ترجمه من هستش

اگه خواستین مشوق من باشین بهم امتیاز 1+ بدین(متشکرم)
دوستان کرم مترجمی بدجوری ما رو گرفت!Pardon
نسخه 1.7.0 رو هم واستون فارسی کردم Smile
این یکی 1 ساعت وقتمو گرفت از 4:22 تا 5:28
:j17:
ایول دستگرمی شد برات پس Ok

آقا بیا عضو تیم ترجمه کیوننا شو تا رسما ً زبان فارسی بهش اضافه بشه ، 98 درصد کامل کامپوننت و ماژول و پلاگیناش رو ترجمه کردم ، 2درصد اختصاصی سختاشو گذاشتم برا شما Blush
موافقم
چیکار باید کنم؟
عضو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بشو ، از اونجا پروژه Kunena رو دنبال کن ، بعد درخواست عضویت توی تیم ترجمه کن تا تائیدت کنم
البته الان نتم خرابه ترانسیفیکس برام باز نمیشه
چطوری عضو بشم؟
راهنمایی کنید
من که متوجه نشدم چطوری باید ثبت نام کنم........
سایت برا من باز نمیشه ! یعنی اینترنتم مشکل داره ولی ثبت نام کردنش فکر نمیکنم کاری داشته باشه مثل سایتهای دیگه نام کاربری و پسورد و ایمیل ازت میخاد !
من 2 تا عکس از سایت مورد نظر برات پیوست می کنم !
با توجه به عکس ها راهنماییم کن
اول روي not yet a member?register now بعد تومرحله دوم قسمت freeروانتخاب كن ، البته من ثبت نام كردم اينجوري نبود جديدا اينطوري شده
برادر پور دریایی من کاریو کر امر فرمودین انجام دادم
منتظر شما هستم که بنده رو تایید کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع